پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
چهاردهمین مجمع عمومی جامعه اسلامی مهندسین به صورت مجازی برگزار شد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

چهاردهمین مجمع عمومی جامعه اسلامی مهندسین به صورت مجازی برگزار شد

به گزارش جامعه نیوز:

 چهاردهمین مجمع عمومی جامعه اسلامی مهندسین به صورت مجازی برگزار شد

علیرضا خجسته پور عضو جامعه اسلامی مهندسین در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با بیان اینکه چهاردهمین مجمع عمومی جامعه اسلامی مهندسین امروز پنجشنبه پنجم تیرماه ۹۹ به صورت مجازی از ساعت ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر برگزار شد، گفت: این مجمع اولین مجمع حزبی در کشور است که با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی به این صورت  برگزار می‌شود.

وی افزود: رئیس مجمع چهاردهم جامعه اسلامی مهندسین آقای سقائیان‌نژاد شهردار محترم قم و شهردار اسبق اصفهان و عضو اسبق شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین هستند. برنامه ریزی صورت گرفته به این صورت شکل گرفت که حضور نماینده وزارت کشور در دفتر مرکزی تشکل و نظارت ایشان بر روند اجرای این کنگره صورت خواهد پذیرفت.

خجسته پور با بیان اینکه شعار چهاردهمین مجمع جامعه اسلامی مهندسین «گفتمان حزبی در گام دوم انقلاب» است که رویکرد جامعه اسلامی مهندسین را هم در قبال بحث حزبی به نمایش خواهد گذاشت وهم توجه جامعه اسلامی مهندسین به موضوع فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب بود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  مجلس از 16 شهریور4 هفته متوالی جلسه علنی دارد