رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  چلسی به دنبال فروش آبراهام به گزارش خبرگزاری فارس، در مورد احتمال حضور «ارلینگ هالند» در تیم فصل آینده چلسی خبرهای زیادی در هفته های اخیر منتشرشده است. از آنجایی که آبی‌پوشان قصدبه خدمت گیری مهاجمی درجه یک را برای فصل بعد دارند، باید کمی کادر بازیکنان کنونی خود را سبک […]

به گزارش جامعه نیوز:

 چلسی به دنبال فروش آبراهام

به گزارش خبرگزاری فارس، در مورد احتمال حضور «ارلینگ هالند» در تیم فصل آینده چلسی خبرهای زیادی در هفته های اخیر منتشرشده است.

از آنجایی که آبی‌پوشان قصدبه خدمت گیری مهاجمی درجه یک را برای فصل بعد دارند، باید کمی کادر بازیکنان کنونی خود را سبک کرده تا از نظر مالی بتوانند امکان پرداخت دستمزد و پاداش کلان را به مهاجمی مثل گلزن نروژی بورسیادورتموند را داشته باشند.

روزنامه دیلی تلگراف، چاپ انگلیس در گزارشی امروز به این موضوع پرداخت. گزارشگر این نشریه نوشت واگذاری تامی آبراهام در دستورکار است. همچنین چلسی قرارداد ژیرو را که تا ابتدای تابستان است تمدید نمی کند.

مطابق این گزارش، چلسی در ازای آبراهام ۴۰ میلیون پوند می خواهد. به باور روسای باشگاه با واگذاری این بازیکن و  رفتن ژیرو، امکان پرداخت دستمزد هفته ایی ۲۰۰ هزار پوندی میسر خواهد شد.

آبراهام تا ۲۰۲۳ با تیم لندنی قرارداد دارد.

انتهای پیام/ش


این خبر را هم ببینید:  تساوی تراکتور در نیمه نخست

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها