رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 174 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  چرا «هنرستان علوم و فنون دریایی جاسک» بعد از ۲سال از کلنگ‌زنی همچنان بر زمین است؟ به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شرق هرمزگان، محمد رادمهر فرماندار در جلسه شورای آموزش و پرورش جاسک اظهار کرد: موضوع کرونا موضوع بسیار جدی است که اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اهمیت آن به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 چرا «هنرستان علوم و فنون دریایی جاسک» بعد از ۲سال از کلنگ‌زنی همچنان بر زمین است؟

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شرق هرمزگان، محمد رادمهر فرماندار در جلسه شورای آموزش و پرورش جاسک اظهار کرد: موضوع کرونا موضوع بسیار جدی است که اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اهمیت آن به دانش آموزان و خانواده با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و برنامه شاد انتقال داده شود.

وی ضمن تسلیت و ابراز همدردی درگذشت یکی از معلمان این شهرستان به جامعه فرهنگیان و خانواده وی، تاکید کرد: شهرستان از لحاظ بیماری کرونا با توجه به امکانات موجود و بیماران مثبت و بستری وضعیت خوبی ندارد و در صورت ادامه ساده انگاری و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، سلامت خانواده‌ها با مشکل مواجه خواهد شد.

فرماندار جاسک اظهار داشت: با بررسی‌های صورت گرفته، شیوع بیماری کرونا در نوجوانان و دانش آموزان در محل برگزاری آزمون‌های پایان سال مدارس در صورت حضوری دغدغه‌ای جدی است که باید طبق مصوبات ستاد ملی کرونا عمل شود.

وی در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن ۱۲ اردیبهشت ماه روز معلم تشریح کرد: معلمان و آموزش و پرورش نقش مهمی در جامعه ایفا می‌کنند که انتظار می رود در مورد مقابله با این ویروس منحوس کرونا با این ستاد همکاری فرهنگی و آموزشی خوبی صورت گیرد.

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش تاکید کرد: با گذشت دوسال از گلنگ زنی هنرستان علوم و فنون دریایی، عملیات اجرایی آن باتوجه به پیگیری‌های صورت گرفته تا کنون صورت نگرفته و این پروژه بر زمین مانده است.

این خبر را هم ببینید:  وزش باد شدید و گرد و غبار اصفهان را فرا می‌گیرد/ کاهش ۲ درجه‌ای دما هوا

وی افزود: ساخت این هنرستان در جهت توسعه سواحل مکران و تربیت نیروهای مورد نیاز این توسعه ضروری است و نباید رها شود.

فرماندار جاسک تاکید کرد: با توجه به توسعه سواحل مکران و ایجاد پروژه‌های ملی و فراملی، از ادارات کل استان خواست تا نگاهی کلان‌تر به شهرستان جاسک داشته باشند.

رادمهر پیگیری‌های استاندار هرمزگان در زمینه توسعه سواحل مکران را ستودنی و تاریخی عنوان و خاطرنشان کرد: بزرگترین پروژه‌های قرن جدید درسواحل مکران و جاسک در حال احداث و راه اندازی است. 

انتهای پیام/۸۸۰۵۷


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها