پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
چرا ملی‌پوش بسکتبال در مهرام به نیمکت چسبید؟ - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

چرا ملی‌پوش بسکتبال در مهرام به نیمکت چسبید؟

به گزارش جامعه نیوز:

 چرا ملی‌پوش بسکتبال در مهرام به نیمکت چسبید؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، لیگ برتر بسکتبال در حالی با نایب قهرمانی مهرام تهران به پایان رسید که جدا از حواشی که حوالی این تیم در مرحله نیمه نهایی و فینال وجود داشت، یک موضوع چندان مطرح نشد و البته مهرامی‌ها و در راس آنها علی آرزومندی سرمربی تیم هم به آن پاسخی نداد.

ماجرا به نیمکت نشینی میثم میرزایی در تیم نایب قهرمان باز می‌گردد، بازیکنی که در چند سال گذشته پیشرفت خوبی داشت و در دانشگاه آزاد و پتروشیمی هم یکی از چهره‌های تاثیرگذار بود. علاوه بر این همیشه در اردوها و مسابقات تیم ملی حضور داشت و به همراه محمد حسن زاده جانشین حامد حدادی بوده است.

او در فصلی که گذشت به مهرام آمد تا شاید با این تیم قهرمانی را تجربه کند و خودش نیز در ابتدای حضور، روی این موضوع تاکید کرد، اما چه شد که او در حساس ترین بازی‌های فصل نیمکت نشین صرف بود و وارد زمین نشد؟ چرا او که بارها بازی در تیم ملی در رقابت‌های آسیایی و حتی جهانی را تجربه کرده و با پتروشیمی قهرمان آسیا شده بود، در تفکرات علی آرزومندی، سرمربی مهرام جایی پیدا نکرد؟

14000207000002 Test PhotoN - چرا ملی‌پوش بسکتبال در مهرام به نیمکت چسبید؟

میرزایی ذاتا بازیکن آرام و بی حاشیه‌ای است و حتی پس از یک فصل نیمکت نشینی هم هیچ صحبتی را به میان نیاورد و از لحاظ فنی هم در بسکتبال ایران شناخته شده بوده و چند سالی است در تیم ملی بازی می‌کند، از سوی دیگر وقتی یک مربی بازیکنی را جذب می‌کند حتما به او اعتقاد و نیاز داشته که با وی قرارداد بسته است، اما اینکه چرا او در این تیم نیمکت نشین بوده حتما دلیل سومی دارد که مسئولان مهرام فعلا حرفی به میان نمی‌آورند.

این خبر را هم ببینید:  مدیریت نکنیم، خاموشی قطعی است

به گزارش فارس، میرزایی خودش فعلا در این مورد صحبتی نمی‌کند و با این شرایط این موضوعی که در میان اهالی بسکتبال مطرح است اینکه شاید فردی یا قدرتی فراتر از قدرت سرمربی تیم با این بازیکن مشکل داشته که او را نیمکت نشین کرده است! ابهامی که شاید در آینده ای نزدیک برطرف شد. 

انتهای پیام/