پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

قالیباف و ماجرای شکایت
اسلاید مهم پیشخوان تیتر روز سیاست

آتش داغ تخریب در دام قانون

مدت هاست که هرکه سودای معروفیت و مطرح شدن در نظر عموم را دارد،یک برچسب خبرنگار مستقل یا فردی در جستجوی عدالت را به خود نسبت می دهد و بدون هیچ ساختار و اصولی دست به افشاگری هایی میزند که خود محل بحث است. اسناد و مدارکی به قول خود رونمایی می کنند که اولا اصلی یا جعلی بودن آن محل سوال است و دوم اینکه اگر هم اصلی است باز سوال دیگری مطرح می شود که یک فرد در جست و جوی عدالت و یا خبرنگار مستقل چگونه به اسناد طبقه بندی شده و محرمانه دسترسی دارد؟ مگر آنکه واقعا مستقل نباشد!

چندین سالی است که گویا نان چرب در تخریب قالیباف شهردار اسبق تهران و رئیس یازدهمین مجلس شورای اسلامی است. چرا که ایشان به علت صرف وقت زیاد برای خدمت رسانی فرصت پرداختن به حواشی و تهمت های رسانه ای مخالفین خود را نداشتند.

ایشان با کارنامه درخشان و ملموس خود برای مردم در عرصه های مختلف خدمت موفقیت های بسیار در مدیریت، نواوری و عملکرد گزینه بسیار خوبی  است برای افراد و گروه های که قصد سرپوشی بر ناکارآمدی خود دارند.

این بار اما آورده ی تخریب قالیباف تسویه حساب های شخصی و برند سازی سیاسی افراد نیست بلکه نشانه گیری اعتماد یک ملت به فردی در جایگاه نماینده ی مردم و رئیس مجلس انقلابی است و مطالبات مردمی محمد باقر قالیباف، رئیس یازدهمین مجلس شورای اسلامی را برآن داشت تا بار دیگر اتهام زنندگان را به قانون مداری دعوت کند و آنها را به دادگاه قضایی فراخواند تا اگر مدرک و سند موثقی دارند به جای تشویش اذهان عمومی و تخریب مجلس انقلابی آن ها را در مقابل قاضی و مرد قانون ارائه دهند.

این خبر را هم ببینید:  من نبودم دستم بود تقصیر قبلی ها بود!

مصطفی آقا میرسلیم ازجمله کسانی است عملکرد واضحی از دوران وزارتش در دوره هاشمی رفسنجانی در دست نیست و در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ توانست با کسب ۴۷۸٬۲۶۷ در کل کشور تنها یک درصد آرا را به خود اختصاص دهد .

وی در سال ۹۸ ذیل لیست وحدت به سر لیستی محمد باقر قالیباف توانست به مجلس یازدهم راه یابد. وی که سودای ریاست مجلس را در سر میپروراند با مصاحبه ی تلفنی با شبکه ضد انقلاب بی بی سی حسابی جنجال به پا کرد و بعد از آن با ادعای پرداخت رشوه ۶۵ میلیاری شهرداری تحت مدیریت محمد باقرقالیباف به نمایندگان دوره دهم مجلس سعی در مطرح کردن دوباره ی خود در رسانه ها داشت .

لازم به ذکر است که جز این حواشی ،عملکرد دیگری از فعالیت ایشان در جایگاه نماینده ی مردم تهران،ری و شمیرانات در دست نیست .
یاشار سلطانی،خبرنگار اصلاح طلبی که ادعای مستقل بودن دارد، از ماجرای املاک نجومی که سرپوشی روشنی از جانب جریان اصلاحات برای ماجرای حقوق های نجومی مطرح شده بود حسابی شناخته شد و جز اولین هایی بود که فهمید نان تخریب های بی پایه اساس حسابی چرب است.

این خبرنگار اصلاح طلب نیز به ماجرای رشوه ی ۶۵ میلیاردی دامن زد و مجدد خود را بر سر زبان ها انداخت.
او قبلا نیز به جرم جمع‌آوری و انتشار اطلاعات طبقه‌بندی شده مربوط به سازمان بازرسی کشور در دادگاه پرونده ی باز دارد و به جرم نشر مطالب خلاف واقع به قصد تشویش اذهان عمومی در ماجرای دروغ املاک نجومی به پنج سال حبس محکوم شد که مدرک دقیقی در ازادی ایشان به کدام پشتوانه در دست نیست اما در هر صورت همراهی وی با جریان اصلاحات و عکس های دونفره با وزیر جوان برکسی پوشیده نیست .

این خبر را هم ببینید:  موسیقی «شهرزاد» آلبوم می‌شود/ انتخاب از بین قطعات چاوشی

یاشار سلطانی در بیوگرافی صفحه اینستاگرام خود اذعان دارد مدیر مسئول دو پایگاه خبری معماری نیوز و اسکان نیوز است در حالی که معماری نیوز به جرم نشر اکاذیت فیلتر و اسکان نیوز هیچ مجوزی برای فعالیت از جانب سامانه جامع رسانه های معاونت مطبوعات ندارد و حتی درخواستی نیز ثبت نکرده است و این سوال پیش می آید سایتی که در هفته چهار خبر هم تولید نمی کند، و البته مجوزی هم ندارد از چه منبعی تامین مالی می شود؟؟

و اما وحید اشتری و صدرا محقق دوتن از فعالان رسانه ای که گویا به دنبال سلبریتی سیاسی شدن از راه عدالت خواهی هستند در دام حرف های واهی و البته برنامه ریزی شده ی آقای میرسلیم از جانب جریان حامی دولت شدند و بدون هیچ تحقیق و تفحص و مدرک معتبری به آتش این ماجرا دمیدند و حال این آتش دامن هر چهار نفر را گرفته و باید در دادگاه با اسناد معتبر و موثق پاسخگوی اذهان عمومی و ابروی مجلس انقلابی و ریاست آن باشند.

یاداشتی از فهیمه رضایی

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *