رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  چرا در پرداخت حقوق معلمان تاخیر شده است؟ به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۳ دی) مجلس شورای اسلامی و در تذکری اظهار داشت: برخی از معلمان در چند روز گذشته اعتصاب کرده و کلاس‌های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 چرا در پرداخت حقوق معلمان تاخیر شده است؟

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۳ دی) مجلس شورای اسلامی و در تذکری اظهار داشت: برخی از معلمان در چند روز گذشته اعتصاب کرده و کلاس‌های دانش آموزان حدود سه روز است که تعطیل شده است. 

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش حقوق برخی از معلمان را ۵ ماه است که پرداخت نکرده است افزود: باید با جدیت این موضوع دنبال شود تا از تضییع حقوق دانش آموزان و معلمان جلوگیری شود.

به گزارش فارس، در طول روزهای گذشته، تعداد زیادی از معلمان در تجمع‌های متعدد مقابل مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به وضعیت حقوق و استخدام خود شده بودند. 

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  عدم شفافیت‌ها منجر به بروز فسادهای مختلف شده/ شفافیت آرا کمترین کار مجلس یازدهم برای تحقق مطالبه مردم است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها