رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 28 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  چرا دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعتبارات تخصیصی به بیمارستان فیروزکوه را در تهران هزینه کرد؟ به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سید احمد رسولی نژاد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۲۸ آبان) در جلسه علنی مجلس و در تذکری شفاهی اظهار داشت: سندی به دستم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 چرا دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعتبارات تخصیصی به بیمارستان فیروزکوه را در تهران هزینه کرد؟

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سید احمد رسولی نژاد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۲۸ آبان) در جلسه علنی مجلس و در تذکری شفاهی اظهار داشت: سندی به دستم رسیده که نشان می‌دهد اعتبارات درمانی و خرید تجهیزات برای بیمارستان فیروزکوه و دماوند در تهران هزینه شده است. مگر خون تهرانی ها رنگین تر از مردم این دو شهرستان است؟

وی افزود: این سند نشان می‌دهد که بر اساس تفاهم نامه بین استانداری تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران قرار شده مبلغ ۴ میلیارد و ۳۶۶ میلیون تومان در اختیار بیمارستان امام خمینی فیروزکوه قرار گیرد اما متاسفانه فقط ۲۰۰ میلیون تومان آن تخصیص یافته و مابقی جای دیگری هزینه شده است.

نماینده مردم دماوند در مجلس از رئیس جمهور و وزیر بهداشت خواست بررسی کند که در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی چه می‌گذرد؟ چرا تمام اختیارات به یک نفر سپرده شده است؟ 

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها