رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


  • پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۷ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 3 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  چرا بودجه شرکت‌های دولتی ظرف فقط یک ساعت در مجلس تصویب می‌شود؟ به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۲۵ آبان ماه ۹۹) با اشاره به درخواست اولویت بررسی طرح اصلاح ساختار بودجه اظهار داشت: در باره اصلاح ساختار بودجه هیچ کس شک […]

به گزارش جامعه نیوز:

 چرا بودجه شرکت‌های دولتی ظرف فقط یک ساعت در مجلس تصویب می‌شود؟

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام احد آزادیخواه نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه ۲۵ آبان ماه ۹۹) با اشاره به درخواست اولویت بررسی طرح اصلاح ساختار بودجه اظهار داشت: در باره اصلاح ساختار بودجه هیچ کس شک و تردیدی ندارد چراکه ابهامات و مشکلات زیادی در این باره وجود داشته و مردم و نمایندگان گلایه‌هایی دارند.

وی با بیان این که نظام بودجه ریزی کشور بیّن و شفاف نیست افزود: با این که بودجه شرکت‌های دولتی در مجلس مطرح می‌شود ولی فقط ظرف یک ساعت این بررسی صورت گرفته و تصویب می‌شود، در حالی که سه چهارم بودجه کل کشور مربوط به شرکت‌های دولتی است که نقص بزرگی است.

نماینده ملایر در مجلس تصریح کرد: آذرماه فصل بودجه است و اشکالات و ابهامات زیادی در بودجه ریزی کشور داریم در حالی که متاسفانه بهم ریختگی در نظام بودجه ریزی هم داریم.

آزادیخواه خاطرنشان کرد: اگر به اصل اولویت اصلاح ساختاری بودجه رأی دهیم، می‌توانیم به جزئیات آن ورود کنیم.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها