رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  چالوس و هراز از ساعت ۱۳ یک طرفه می شوند سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس، گفت: از عصر روز گذشته شاهد بازگشت مسافران از شامال کشور به سمت محل های سکونت خود بودیم. وی افزود: این بار بازگشت مسافران در نیمه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 چالوس و هراز از ساعت ۱۳ یک طرفه می شوند

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس، گفت: از عصر روز گذشته شاهد بازگشت مسافران از شامال کشور به سمت محل های سکونت خود بودیم.

وی افزود: این بار بازگشت مسافران در نیمه شب هم ادامه داشته و از صبح امروز هم بیشتر شده و مسافران بیشتری در حال بازگشت به شهر و دیار خود هستند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: با توجه به بار ترافیکی عصر امروز در جاده های شمالی تصمیم گرفته شد که دو محور کرج- چالوس و هراز یک طرفه شود.

وی ادامه داد: در محور چالوس از ساعت ۱۳ تردد از میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد ممنوع خواهد بود و حدود ۳ ساعت بعد تردد از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه انجام خواهد گرفت.

سرهنگ رحمانی گفت: در محور هراز هم از ساعت ۱۳ تردد از رودهن به سمت آمل ممنوع خواهد شد و حدود ۳ ساعت بعد تردد از آمل به سمت رودهن یک طرفه انجام خواهد گرفت.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا افزود: در حال حاضر در محور آزاد راه قم در هر دو مسیر رفت و برگشت شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  به‌جای خرید واکسن کرونا از خارج به توانمندی دانشمندان خودمان تکیه کنیم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها