رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 180 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  پیگیری یک گزارش| ایمن سازی محل دو گودبرداری غیراصولی در پردیس+ فیلم مرتضی همتی شهردار پردیس امروز در حاشیه بازدید از فرونشست زمین در منطقه صنعتی سیاهسنگ پردیس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پردیس در خصوص این پروژه، اظهار کرد: متأسفانه در روزهای منتهی به سال گذشته، دو فقره گودبرداری […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پیگیری یک گزارش| ایمن سازی محل دو گودبرداری غیراصولی در پردیس+ فیلم

مرتضی همتی شهردار پردیس امروز در حاشیه بازدید از فرونشست زمین در منطقه صنعتی سیاهسنگ پردیس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پردیس در خصوص این پروژه، اظهار کرد: متأسفانه در روزهای منتهی به سال گذشته، دو فقره گودبرداری غیراصولی موجب رانش زمین و ایجاد خطراتی شد.

وی گفت: شهرداری پردیس به منظور حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از خطرات احتمالی بدون فوت وقت به این مبحث ورود کرد و رانش زمین در خیابان غربی خرمدشت به طور کامل ایمن سازی شد.

شهردار پردیس افزود: همچنین رانش زمین در خیابان دانش فاز هفت نیز با پیگیری لازم و به‌رغم موانعی نظیر تعدد مالکین به مرحله ایمن سازی رسید و تا ۱۰ روز آینده تکمیل می‌شود.

همتی در پایان بیان کرد: کارگران، صاحبان صنایع و مراکز تولیدی به عنوان یکی از سرمایه‌های این شهر قلمداد می‌شوند، از این رو درخواست مدیریت شهری از صنعتگران کسب مجوزهای لازم پیش از اقدام به گودبرداری و ساخت‌وساز است تا سلامت و ایمنی آن‌ها به مخاطره نیفتد.

انتهای پیام/۶۷۰۱۶/م/س


این خبر را هم ببینید:  ثبت نام دوازدهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو تمدید شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها