رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  پیگیری نتیجه‌بخش/ حل مشکل انشعاب مدرسه جلیل‌آباد خاوران به گزارش خبرگزاری فارس از خفر، در پی انتشار گزارشی مبنی بر مشکل انشعاب آب مدرسه شریعت جلیل آباد خاوران تحت عنوان “مدرسه‌ای چشم‌انتظار آب! معضلی ده ساله در جلیل‌آباد خاوران”، رئیس آموزش و پرورش شهرستان خفر در گفتگو با خبرنگار فارس از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پیگیری نتیجه‌بخش/ حل مشکل انشعاب مدرسه جلیل‌آباد خاوران

به گزارش خبرگزاری فارس از خفر، در پی انتشار گزارشی مبنی بر مشکل انشعاب آب مدرسه شریعت جلیل آباد خاوران تحت عنوان “مدرسه‌ای چشم‌انتظار آب! معضلی ده ساله در جلیل‌آباد خاوران”، رئیس آموزش و پرورش شهرستان خفر در گفتگو با خبرنگار فارس از حل این مسئله خبر داد.

محمدباقر اقلیمی با اشاره به اینکه در سال ٨٩ مدرسه نوساز اما بدون انشعاب تحویل آموزش و پرورش شهرستان شده اظهار داشت: مدت ها در پی حل مشکل انشعاب آب مدرسه شریعت بودیم اما با توجه به منابع مالی محدود، این خواسته اهالی جلیل آباد امروز محقق شد.

وی با بیان اینکه در گذشته آب مورد نیاز از مدرسه نبوت که در مجاورت این مدرسه است تأمین می شد، افزود: این کار منجر به بروز مشکل و صدور قبض های آب با مبالغ بسیار زیاد حتی در ایام تعطیلی مدارس می گردید که با حل انشعاب آب، این مسئله مرتفع شد.

لازم به ذکر است انشعاب آب این مدرسه، با حمایت های دولتی و خیرین محلی صورت گرفته است.

انتهای پیام/س


این خبر را هم ببینید:  افتتاح و بازدید از طرح‌های صنعتی نی‌ریز با حضور استاندار فارس

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها