رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 41 خبر


  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  پیگیری حل مشکلات مالی فاز ۲ پالایشگاه بید بلند و بیمارستان بهبهان در دومین روز نظارت میدانی رئیس مجلس به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف صبح امروز (چهارشنبه ۱۲ شهریور) در ادامه نظارت‌ میدانی قوه مقننه بر حوزه‌های انتخابیه استان خوزستان، در شهرستان بهبهان حضور یافت و از نزدیک […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پیگیری حل مشکلات مالی فاز ۲ پالایشگاه بید بلند و بیمارستان بهبهان در دومین روز نظارت میدانی رئیس مجلس

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف صبح امروز (چهارشنبه ۱۲ شهریور) در ادامه نظارت‌ میدانی قوه مقننه بر حوزه‌های انتخابیه استان خوزستان، در شهرستان بهبهان حضور یافت و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مردم  و منطقه قرار گرفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی در نظارت‌های میدانی خود در بهبهان، از فرودگاه این شهرستان بازدید کرد و به بررسی مشکلات آن پرداخت، که مقرر شد موضوع عملیاتی شدن پروازهای مسافرتی فرودگاه بهبهان توسط مسئولان مورد بررسی قرار گیرد. 

همچنین پس از بازدید رئیس قوه مقننه از پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس، مقرر شد مشکلات تامین مالی و بانکی راه‌اندازی فاز ۲ این پالایشگاه هر چه سریعتر برطرف شود.

در حین بازدید رئیس مجلس، برخی پرسنل و کارگران این پالایشگاه مشکلات و مطالبات خود را با قالیباف در میان گذاشتند. از جمله این انتقادها نکاتی بود که یکی از کارگران این پالایشگاه مطرح کرد.

گفتنی است با راه‌اندازی پالایشگاه بید بلند خلیج فارس، اشتغالزایی در سطح استان خوزستان افرایش یافته و بخش خصوصی فعال در این عرصه مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

همچنین رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه نظارت‌های میدانی در بهبهان، از بیمارستان در حال ساخت حضرت ولیعصر (عج) نیز بازدید کرد؛ این بیمارستان ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تکمیل ۳۰ درصد باقیمانده نیازمند تامین اعتبار است.

براساس این گزارش رئیس قوه مقننه تاکید کرد که این موضوع توسط مجلس پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها