رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 39 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  پیام شهدای مدافع حرم گروه سیاسی خبرگزاری فارس، یادداشت میهمان- حجت الاسلام علی شیرازی مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله: خوب دقت کن. صدایی به گوش می رسد. صدا صدای آشناست. صدا صدای مردان مرد است. صدا صدای شهدای مدافع حرم است. با من و ما حرف دارند: آیا می […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پیام شهدای مدافع حرم

گروه سیاسی خبرگزاری فارس، یادداشت میهمان- حجت الاسلام علی شیرازی مسئول نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه ثارالله: خوب دقت کن. صدایی به گوش می رسد. صدا صدای آشناست. صدا صدای مردان مرد است. صدا صدای شهدای مدافع حرم است. با من و ما حرف دارند: آیا می دانی من چرا شهید شدم ؟ آیا می دانی که من هم مثل تو زندگی را دوست داشتم ؟ پدر و مادرم را دوست داشتم . به همسرم عشق می ورزیدم . عاشق بچه هایم بودم.

آیا می دانی که من دوست داشتم  در دنیا بمانم و از زیبایی های آن بهره ببرم . سفر کنم . تفریح نمایم . با بچه هایم بازی کنم.

از خودت سئوال کن پس چرا شهادت را پذیرفتم و آن را در آغوش کشیدم؟

در وجود من یک عشقی بود که بر همه ی این عشق و محبت غلبه کرد . عشق به خدا و دفاع از دین و مظلومان جهان مرا به میدان شهادت برد. وقتی دیدم دشمنان اسلام می خواهند جمهوری اسلامی را از بین ببرند. مسلمانان را بکشند. به ملت کشورم خیانت کنند. امنیت جهان اسلام را به خطر بیندازند . زن و کودک مظلوم و بی دفاع را بکشند و ارزش های اسلامی به خطر بیفتند ؛ من مصمم شدم لباس شهادت به تن کنم و فدای مردم کشورم و فدای مسلمانان غریب جهان شوم. 

من شاگرد مکتب امام حسین علیه السلام و شاگرد مکتب امام خمینی قدس سره بودم. من سرباز ولایت بودم. من برای ماندن تو کشته شدم. من برای بودن تو کشته شدم. من برای امنیت پدر و مادر و همسر و فرزندان تو کشته شدم. من برای دین تو کشته شدم. من برای سعادت تو شهید شدم. من رفتم تا دشمن تو ذلیل شود. من رفتم تا یزید زمان نابود شود. من رفتم تا شرف بماند. تا غیرت بماند. تا حیا بماند. تا دین بماند. تا تو آزاد باشی. تا تو اسیر امریکا نباشی. تا تو عزیز باشی. تا مسلمان عزت داشته باشد.

این خبر را هم ببینید:  علیرضا بیگی: پذیرش FATF منافذ مربوط به خنثی سازی تحریم‌ها علیه کشور را می‌بندد

من از زندگی و راحتی و پدر و مادر و همسر و فرزندانم و از زندگی ام گذشتم تا ایران سربلند شود. تا عراق عزیز شود. تا لبنان پیروز شود. تا سوریه زنده بماند. تا یمن سربلند شود. تا فلسطین آزاد شود. تا کشورهای اسلامی از زیر یوغ طاغوت رها شوند. تا استکبار خوار و نابود شود.

من رفتم تا سر تو بر بالای دار نرود . من رفتم تا ناموس تو عزیز باشد . من رفتم تا تو زنده بمانی و زندگی کنی. 

پس تو هم تلاش کن تا آرمان من زنده بماند. راه من جاوید بماند. جمهوری اسلامی عزیز بماند.
پس تو هم کمک کن تا پرچم اسلام ناب همچنان در اهتزاز باشد. مسلمان سربلند باشد. 
پس تو هم کوشش کن تا حق میدان دار باشد و کفر و کافر و استکبار از جهان رخت بر بندد. 
عزیز‌م من برای تو شهید شدم و تو بکوش تا راه شهدا ماندگار گردد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها