رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
  • الجمعة ۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 18 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  پیام تسلیت روحانی در پی درگذشت آیت‌الله تسخیری به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری ایران طی پیامی درگذشت آیت‌الله تسخیری دبیر کل فقید مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی را تسلیت گفت. در بخشی از این پیام آمده است: این روحانی وارسته از پیشگامان وحدت امت اسلامی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پیام تسلیت روحانی در پی درگذشت آیت‌الله تسخیری

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری ایران طی پیامی درگذشت آیت‌الله تسخیری دبیر کل فقید مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی را تسلیت گفت.

در بخشی از این پیام آمده است: این روحانی وارسته از پیشگامان وحدت امت اسلامی در جهان اسلام و زبان رسای فرهنگ اهل بیت (سلام‌الله علیهم) بود و سالیان متمادی از عمر پربرکت خود را دلسوزانه صرف ترویج معارف دینی، تقریب مذاهب اسلامی و تعامل مستمر با فرهیختگان جهان اسلام نمود و کارنامه علمی درخشانی از خود با یادگار گذاشت.

به گزارش فارس متن کامل این پیام بدین شرح است:

«انا لله و انا الیه راجعون

رحلت عالم پارسا، حضرت آیت‌الله تسخیری، دبیر کل فقید مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، عضو سابق مجلس خبرگان و مشاور مقام معظم رهبری، موجب تأثر و اندوه فراوان شد.

این روحانی وارسته که از پیشگامان وحدت امت اسلامی در جهان اسلام و زبان رسای فرهنگ اهل بیت(سلام‌الله علیهم) بود، سالیان متمادی از عمر پربرکت خود را دلسوزانه صرف ترویج معارف دینی، تقریب مذاهب اسلامی و تعامل مستمر با فرهیختگان جهان اسلام نمود و کارنامه علمی درخشانی از خود با یادگار گذاشت.

اینجانب این ضایعه را به محضر مقام معظم رهبری، حوزه‌های علمیه، شاگردان و بین مکرم ایشان تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه و همجواری با اولیاء الهی و برای عموم بازماندگان صبر و شکیبایی مسألت دارم.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران»

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها