رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  پیام تسلیت رئیس نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در پی درگذشت حجت‌الاسلام اژه‌ای به گزارش حوزه تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها درگذشت حجت الاسلام جواد اژه ای نماینده رهبر انقلاب در امور دانشجویان ایرانی در اروپا و آمریکا را تسلیت گفت. متن […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پیام تسلیت رئیس نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در پی درگذشت حجت‌الاسلام اژه‌ای

به گزارش حوزه تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها درگذشت حجت الاسلام جواد اژه ای نماینده رهبر انقلاب در امور دانشجویان ایرانی در اروپا و آمریکا را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

انالله و اناالیه راجعون

خبر درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین جواد اژه‌ای موجب تأسف و تألم عمیق اینجانب شد. مرور خدمات چندین ساله این چهره تاثیرگذار در عرصه علم و فرهنگ، صرفا بیانگر بخشی از زحماتی است که مرحوم اژه‌ای در طول سال‌ها مجاهدت در این عرصه متحمل شده بود.

حضور منظم و فعال در شورای نمایندگان مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و نمایندگی ایشان در دانشجویان ایرانی اروپا و آمریکا، تاسیس و توسعه مجموعه پرافتخار سمپاد و تدریس در دانشگاه تهران و عرصه‌های دیگری که آن‌ را با اخلاق نیک و رفتار پدرانه قرین ساخته بودند از برکات وجود ایشان بود که ضایعه درگذشت این دانشمند وارسته را یقینا برای فعالان عرصه فرهنگ و جامعه علمی کشور و دانشجویان، دردناک‌تر خواهد کرد.

اینجانب ضایعه درگذشت این مجاهد عرصه فرهنگ و علم را به مقام معظم رهبری، خاندان مکرم و شهیدپرور آن مرحوم، جامعه علمی کشور و شاگردان و دانشجویان ایشان تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال برای او عفران و رحمت الهی و برای عموم بازماندگان صبر جزیل را طلب می‌کنم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها