رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 30 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  پیام تسلیت رئیس سازمان بسیج دانشجویی به‌مناسبت درگذشت دانشجوی بسیجیِ جهادگر به گزارش حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، محمدجواد نیک رئیس سازمان بسیج دانشجویی با انتشار پیامی، آسمانی شدن جهادگر جوان و فعال و دانشجوی بسیجی «کسری اسمعیلی» را تسلیت گفت.  متن این پیام به شرح زیر است: بی‌شک آسمانی شدن کسری […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پیام تسلیت رئیس سازمان بسیج دانشجویی به‌مناسبت درگذشت دانشجوی بسیجیِ جهادگر

به گزارش حوزه تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، محمدجواد نیک رئیس سازمان بسیج دانشجویی با انتشار پیامی، آسمانی شدن جهادگر جوان و فعال و دانشجوی بسیجی «کسری اسمعیلی» را تسلیت گفت. 

متن این پیام به شرح زیر است:

بی‌شک آسمانی شدن کسری اسمعیلی در راه خدمت به مناطق محروم و مستضعف استان لرستان، بار دیگر جلوه‌های ایثار و از خودگذشتگی دانشجویان مکتب سلیمانی را مجسم ساخت که امتداد مکتب سیدالشهدا(ع) است.

یاد و خاطره و تلاش‌های بی منت و بی وقفه او در کنار سایر جهادگران هرگز از اذهان مردم قدرشناس ایران اسلامی و همراهانش فراموش نخواهد شد. 

13990721000677 Test NewPhotoFree - پیام تسلیت رئیس سازمان بسیج دانشجویی به‌مناسبت درگذشت دانشجوی بسیجیِ جهادگر

 

جوانانی همچون کسری اسمعیلی، رویش‌های نسل سوم انقلاب هستند که تمام داشته‌هایشان را برای خدمت به محرومین می‌گذارند و با زنده کردن یاد و خاطره حاج عبداله والی‌ها در اذهان، نقاط درخشان امید به آینده انقلاب عزیزمان محسوب می‌شوند.

اینجانب ضمن ابراز صمیمانه‌ترین همدردی‌ها با خانواده محترم، دوستان، جهادگران و جامعه دانشگاهی به ویژه جامعه پزشکی کشور، این ضایعه دردناک را تسلیت عرض نموده و برای ایشان علو درجات و رحمت واسعه و همچنین صبر و اجر الهی را برای بازماندگان مسئلت دارم.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها