رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  پیام تبریک وزیر آموزش و پرورش به رئیس و کارکنان دستگاه قضا به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در پیامی به رئیس و کارکنان دستگاه قضا، «هفته قوه قضائیه» را تبریک گفت. در متن این پیام به آیت‌‌الله رئیسی رئیس قوه قضائیه آمده است: […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پیام تبریک وزیر آموزش و پرورش به رئیس و کارکنان دستگاه قضا

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در پیامی به رئیس و کارکنان دستگاه قضا، «هفته قوه قضائیه» را تبریک گفت.

در متن این پیام به آیت‌‌الله رئیسی رئیس قوه قضائیه آمده است: «هفته نخست تیرماه، یادآور روزهای حزین و عظیمی است که در آن، بدخواهان، بزرگمردی را از ایران گرفتند که امام راحل عظیم‌الشأن (ره) او را «یک ملت برای ملت ما» می‌دانست.

حضرت آیت الله دکتر بهشتی(ره)، آن فقیهِ فهیم و آن مدیر و مدبّر که به نیکی می‌توان او را «معمار دستگاه قضایی جمهوری اسلامی دانست»، پس از سال‌ها جهاد عملی در دوران استقرار انقلاب اسلامی و استمرار جمهوری اسلامی، به همراه هم‌سنگران خود تا غایت ایثار، یعنی «شهادت» پیش رفت و این هفته، مجال شایسته‌ای گشت برای تحسین و تجلیل از مساعی صادقانه خادمان آن نهاد خدوم.

به یقین قوه قضائیه، به‌عنوان نمود نظام مردم‌سالار دینی ایران، یکی از مهم‌ترین ارکان حاکمیتی است که رسالت خطیری در زمینه احیای عدالت، احقاق حقوق عامّه، تضمین اقتدار نظام و امنیت ملی، گسترش فرهنگ عدالت‌خواهی، ایجاد و بسط مَشی و منش قانون‌گرایی و جلب اعتماد عمومی بر عهده دارد.

وزارت آموزش و پرورش به عنوان سترگ‌ترین نهاد فرهنگ ساز کشور که متولی اصلی تعلیم و تربیت رسمی ایران اسلامی است، بر آن است تا از طریق توسعه کمّی و کیفی تعاملات سازنده و دوسویه با آن قوه عدالت محور، گامی بلند در مسیر تولید سرمایه اجتماعی، به منظور تحقق بیش از پیش تربیت اسلامی و تأمین حقوق دانش‌آموزان و جامعه فخیم فرهنگیان بردارد.

این خبر را هم ببینید:  اعمال شب و روز عید غدیر

ضمن ادای احترام به ارواح طیبه شهدای گرانقدر هفتم تیر، هفته قوه قضائیه را به جنابعالی و دیگر همکاران ساعی در دستگاه قضا تبریک و تهنیت می‌گویم و از درگاه خداوند بزرگ توفیق روزافزونتان را در انجام این مسؤولیت خطیر خواستارم».

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها