رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  پیام تبریک رئیس ولسی جرگه شورای ملی افغانستان به قالیباف به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، الحاج میر رحمن رحمانی با صدور پیام تبریک خطاب به قالیباف، بر تقویت روابط بین پارلمانی میان دو مجلس افغانستان و ایران تاکید و ابراز امیدواری کرد که روابط در دور جدید بیش از پیش […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پیام تبریک رئیس ولسی جرگه شورای ملی افغانستان به قالیباف

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، الحاج میر رحمن رحمانی با صدور پیام تبریک خطاب به قالیباف، بر تقویت روابط بین پارلمانی میان دو مجلس افغانستان و ایران تاکید و ابراز امیدواری کرد که روابط در دور جدید بیش از پیش توسعه و گسترش یابد.

در متن پیام رئیس ولسی جرگه شورای ملی افغانستان خطاب به قالیباف آمده است:

«جناب محترم محمدباقر قالیباف

رییس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران 

شایسته می‌دانم به نمایندگی از ولسی جرگه شورای ملی جمهوری اسلامی افغانستان بهترین تبریکات خویش را به مناسبت انتخاب شما به سمت رئیس مجلس شورای اسلامی برای جناب عالی، اعضای مجلس و ملت شرافتمند کشور دوست جمهوری اسلامی ایران ابراز نمایم.

ضمن تاکید بر اهمیت روابط دوستانه بین کشورهایمان و تقویت روابط بین پارلمانی میان دو مجلس اطمینان دارم که در دوره کاری جناب عالی این روابط بیش از پیش توسعه و گسترش خواهد یافت. 

با اغتنام از فرصت بار دیگر تبریکات صمیمانه خویش را به جناب عالی، ملت و نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی کشور دوست جمهوری اسلامی ایران تجدید می‌نمایم.

با احترام 
الحاج میر رحمن رحمانی
رئیس ولسی جرگه شورای ملی جمهوری اسلامی افغانستان»

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  درخواست 190 تشکل‌ دانشجویی از شورای نگهبان| انحصار در پذیرش وکیل و حق‌الوکاله‌های میلیاردی را حذف کنید

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها