رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  پیام تبریک استاندار خراسان رضوی به مناسبت ۹ اردیبهشت روز شوراها به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در پیامی فرا رسیدن ۹ اردیبهشت روز شوراها را تبریک گفت. در متن پیام تبریک استاندار خراسان رضوی آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم ۹ […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پیام تبریک استاندار خراسان رضوی به مناسبت ۹ اردیبهشت روز شوراها

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان در پیامی فرا رسیدن ۹ اردیبهشت روز شوراها را تبریک گفت.

در متن پیام تبریک استاندار خراسان رضوی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۹ اردیبهشت روز شوراهای اسلامی، نهاد مقدسی که در راستای عمل به آیه «و امرهم شورا بینهم» و اجرای اصول قانون اساسی جمهوری اسلامی بنا نهاده شده است تا با مشارکت و حضور گسترده ملت ایران، نیل به اهداف عالیه نظام میسر شود.

با نگاهی به آموزه‌ها و تعالیم دینی می‌توان دریافت که تأکید بر شور و همفکری و واگذاری امور به مردم، نشان دهنده اهمیت موضوع شورا در دین مبین اسلام و اهتمام جمهوری اسلامی ایران به این امر موکد می‌باشد که در سال‌های پس از انقلاب اسلامی به نحو شایسته‌ای پیگیری و بر آن ممارست گردیده تا با تفکر مشورت و حق تعیین سرنوشت و تکیه بر اصل وظیفه شناسی و دانش محوری، همواره نظاره‌گر کشور در مسیر  پیشرفت، آبادانی و سربلندی باشیم.

اینجانب ضمن گرامیداشت ۹ اردیبهشت روز شوراها، آرزوی موفقیت در امور و سربلندی در اجرای وظایف محوله برای یکایک خدمتگزاران صدیق عضو شورای اسلامی شهرها و روستاهای استان دارم و از خداوند متعال برای این بزرگواران عزت و توفیق خدمت خالصانه در ادامه راه مسئلت می‌نمایم.

محمدصادق معتمدیان

استاندار خراسان رضوی

انتهای پیام/۷۰۰۶۸


این خبر را هم ببینید:  راه شهیدان حجازی و فخری زاده‌ها تا زمان حکومت جهانی بقیه اللة اعظم ادامه دارد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها