رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  پویش کریمانه از جنس دانش‌آموزی/ توزیع ۱۰۰۰ بسته غذای گرم در محلات حاشیه‌نشین تهران خبرگزاری فارس ـ گروه تعلیم و تربیت: دانش‌آموزان حس و حال عجیبی برای کمک دارند؛ خودشان می‌گویند که بهترین لحظاتشان را سپری می‌کنند؛ از اینکه می‌توانند در این روزهای مبارک ماه رمضان، گام برای کمک به هم‌نوعان‌شان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پویش کریمانه از جنس دانش‌آموزی/ توزیع ۱۰۰۰ بسته غذای گرم در محلات حاشیه‌نشین تهران

خبرگزاری فارس ـ گروه تعلیم و تربیت: دانش‌آموزان حس و حال عجیبی برای کمک دارند؛ خودشان می‌گویند که بهترین لحظاتشان را سپری می‌کنند؛ از اینکه می‌توانند در این روزهای مبارک ماه رمضان، گام برای کمک به هم‌نوعان‌شان بردارند، بسیار خوشحال هستند. 

روز گذشته و به مناسبت ولادت باسعادت امام حسن مجتبی(ع)، دانش‌آموزان در پویش کریمانه به توزیع ۱۰۰۰ بسته افطاری ساده و غذای گرم در محلات حاشیه‌نشین تهران پرداختند.

در همین راستا با سیدحسن سیدابراهیم مدیر مرکز نیکوکاری دانش‌آموزی امام حسن مجتبی(ع) به گفت‌وگو نشستیم.

14000209000055 Test NewPhotoFree - پویش کریمانه از جنس دانش‌آموزی/ توزیع 1000 بسته غذای گرم در محلات حاشیه‌نشین تهران

*کمک به دانش‌آموزان نیازمند

سیدابراهیم در خصوص ایجاد مرکز نیکوکاری دانش‌آموزی به خبرنگار فارس گفت: تشکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، تشکلی بسیار ریشه‌دار و باسابقه است و ما تصمیم گرفتیم در راستای وظایف دینی و انسانی و گسترش روحیه و فرهنگ احسان و مواسات، مرکزی را در کنار سایر فعالیت‌های تربیتی و پرورشی ایجاد کنیم.

وی افزود: هدف اصلی ما این بود که بتوانیم حمایت و مساعدتی داشته باشیم و به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و نیازمند به خصوص ایتام نیازمند کمک‌هایی را ارائه دهیم.

14000209000057 Test NewPhotoFree - پویش کریمانه از جنس دانش‌آموزی/ توزیع 1000 بسته غذای گرم در محلات حاشیه‌نشین تهران

*  اولویت ما دغدغه تحصیلی است

مدیر مرکز نیکوکاری دانش‌آموزی امام حسن مجتبی(ع) درباره نحوه شناسایی و کمک به دانش‌آموزان نیازمند، ادامه داد: شبکه ما گسترده است و در ۳۱ استان و ۳۰۰ شهرستان، نمایندگی‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان فعال هستند که با همکاری مسؤولان آموزش و پرورش این دانس‌آموزان شناسایی می‌شوند.

وی اضافه کرد: اولویت ما دغدغه تحصیلی است و مثلا با هماهنگی و همکاری تعدادی معلمان خیّر، به این دانش‌آموزان مشاوره تحصیلی داده شده و کلاس تقویتی برگزار می‌شود.

*  توزیع ۱۰۰۰ بسته افطاری ساده و غذای گرم

سیدابراهیم افزود: یکسری خدمات ما تحصیلی از بُعد آموزش و لوازم‌التحریر است و یک بُعد دیگر نیز خدمات درمانی برای دانش‌آموزان بیمار نیازمند است؛ همچنین تهیه بسته‌های معیشتی نیز از جمله فعالیت‌هاست.

این خبر را هم ببینید:  انتخابات شورای شهر ارومیه الکترونیکی برگزار می شود

وی تصریح کرد: دلمان می‌خواست به مناسبت روز ولادت امام حسن مجتبی(ع) که مرکز ما نیز به نام ایشان نام‌گذاری شده است، کاری انجام دهیم و بر همین اساس، توزیع ۱۰۰۰ بسته افطاری ساده و غذای گرم در محلات حاشیه نشین تهران انجام شد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها