رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۵ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 23 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: پویش مردمی کمک به لبنان راه اندازی شد به گزارش خبرگزاری فارس، پویش مردمی کمک به لبنان توسط برخی از چهره‌های سیاسی و فرهنگی راه اندازی شد. این پویش در اطلاعیه آغاز به فعالیت خود تصریح کرده که جهت کمک به مردم لبنان برای تهیه نیازهای اولیه راه اندازی شده است و در […]

به گزارش جامعه نیوز:

پویش مردمی کمک به لبنان راه اندازی شد

به گزارش خبرگزاری فارس، پویش مردمی کمک به لبنان توسط برخی از چهره‌های سیاسی و فرهنگی راه اندازی شد.

این پویش در اطلاعیه آغاز به فعالیت خود تصریح کرده که جهت کمک به مردم لبنان برای تهیه نیازهای اولیه راه اندازی شده است و در بخشی از این اطلاعیه آمده است: ما امضاء کنندگان این فراخوان با احساس وظیفه اسلامی و انسانی شما را به کمک به خواهران و برادران لبنانی دعوت می کنیم . می دانیم که بسیاری از هموطنان عزیز خودمان نیز در ایران در اثر تحریم‌های ظالمانه آمریکا ، شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا ، توقف و کندی کسب و کارها و گرانی ارزاق و کالاها در وضع معیشتی سختی به سر می‌برند . با این حال از همه کسانی که فریاد مظلومانه مردم لبنان را می شنوند درخواست می کنیم همان طور که در ماه‌ها و هفته‌های اخیر در نهضت همدلی ، تعاون و احسان در سراسر کشور به یاری هموطنان خودمان در ایران شتافته اند ، به هر اندازه که می توانند در جهت تأمین نیازهای اولیه به مردم لبنان نیز کمک کنند .

به گزارش فارس متن کامل اطلاعیه پویش مردمی کمک به لبنان به شرح زیر است:

اکنون که در اثر انفجاری مشکوک و مهیب، بخش‌های وسیعی از بندر و شهر بیروت ویران شده و صدها کشته و هزاران مجروح بر جای مانده است و مردم لبنان علاوه بر آن که عزیزان خود را از دست داده اند خانه هایشان نیز ویران شده و به کمبود غذا و دارو و انواع لوازم اولیه زندگی دچار گشته‌اند، ما امضاء کنندگان این فراخوان با احساس وظیفه اسلامی و انسانی شما را به کمک به خواهران و برادران لبنانی دعوت می کنیم . می دانیم که بسیاری از هموطنان عزیز خودمان نیز در ایران در اثر تحریم‌های ظالمانه آمریکا ، شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا ، توقف و کندی کسب و کارها و گرانی ارزاق و کالاها در وضع معیشتی سختی به سر می‌برند . با این حال از همه کسانی که فریاد مظلومانه مردم لبنان را می شنوند درخواست می کنیم همان طور که در ماه‌ها و هفته‌های اخیر در نهضت همدلی ، تعاون و احسان در سراسر کشور به یاری هموطنان خودمان در ایران شتافته اند ، به هر اندازه که می توانند در جهت تأمین نیازهای اولیه به مردم لبنان نیز کمک کنند.

 

 

 ملت ایران فراموش نخواهد کرد که لبنان قلب تپنده جبهه مقاومت در مقابل تجاوزات رژیم غاصب صهیونیستی و توطئه های قدرت های سلطه گر غربی است. جوانان با ایمان و دلیر لبنانی سال‌هاست با فداکاری و نثار جان و مال خود نه تنها حافظ صلح و امنیت در لبنان که سپر بلای کشورهای دیگر منطقه و امت اسلامی در برابر تروریسم رژیم صهیونیستی بوده اند. امروز نیز شاهد آن هستیم که بعضی کشورهای غربی با انواع توطئه‌ها در صددند تا با سوء استفاده از ویرانی‌ها، خسارت‌ها و کمبودها، اوضاع لبنان را از نظر سیاسی و امنیتی نیز آشفته سازند تا مقاومت را که خار چشم دشمنان است تضعیف کنند. اطمینان داریم مردم حق شناس و بصیر ایران در عین حال که خود گرفتار سختی معیشت اند به حکم انسانیت و اسلام از کمک به ملت رنج دیده و مقاوم لبنان دریغ نخواهند کرد.

کمک‌های نقدی شما به شماره کارت بانکی ۲۰۴۰ – ۰۰۰۰ – ۹۹۷۹ – ۶۰۳۷   قابل پرداخت در کلیه بانک‌ها در سراسر کشور  و همچنین از طریق درگاه اینترنتی  # ۲۰۴۰ * ۸۸۷۷ * واریز خواهد شد تا علاوه بر کمک‌های دیگری که تا کنون صورت گرفته با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) در اختیار مردم لبنان قرار گیرد. از خداوند قادر متعال می‌خواهیم دست خائنان و دشمنان را از کشورهای اسلامی کوتاه گرداند و به دو ملت برادر ایران و لبنان و همه کشورهای اسلامی و مردم جهان امنیت و صلح و سلامت و رفاه و زندگی سعادتمندانه عطا فرماید.

سید محمد حسن ابوترابی فرد

سید علیرضا مرندی

علاء الدین میر محمد صادقی

مهدی چمران

حسین یکتا

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها