رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
  • الجمعة ۸ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 22 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  پورابراهیمی: اختلاف قیمت سنگ آهن با محصولات فولادی نشان از توزیع میلیاردها تومان رانت در این بخش دارد  به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا پورابراهیمی در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز (چهار شنبه ۱۲ آذر ماه ۹۹) مجلس با تأکید بر اصلاح قیمت سنگ آهن و چرخه کامل […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پورابراهیمی: اختلاف قیمت سنگ آهن با محصولات فولادی نشان از توزیع میلیاردها تومان رانت در این بخش دارد

 به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدرضا پورابراهیمی در نطق میان‌دستور خود در نشست علنی امروز (چهار شنبه ۱۲ آذر ماه ۹۹) مجلس با تأکید بر اصلاح قیمت سنگ آهن و چرخه کامل فولاد در کشور، گفت: الان قیمت سنگ آهن یک دوم قیمت جهانی است، اما قیمت فولادی که به دست مردم می‌رسد بعضا ۱۰ تا ۲۰ درصد بالاتر از قیمت جهانی است و مفهوم این امر این است که در این فرایند میلیارد‌ها تومان رانت توزیع می‌شود.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اصلاح قیمت سنگ آهن تا محصول نهایی فولاد وظیفه وزارت صنعت است و باید انجام شود.

وی با اشاره به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا افزود: ما هیچ اطلاعی از آخرین وضعیت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در رابطه مباحث اقتصادی نداریم. تأثیر آن بر فضای کسب و کارها و موضوعات مختلف واحدهای صنفی و… موضوعاتی است که ما درباره آن گزارشی نداریم.

پورابراهیمی خاطرنشان کرد: در مورد مسائل مربوط به کسب و کارهای فرهنگی و هنری که امروز متأسفانه به دلیل عدم توجه لازم در این بخش نابود می‌شود، هیچ اطلاعی نداریم. آقای دکتر قالیباف! از جنابعالی درخواست می‌کنیم گزارش کامل مصوبات ستاد ملی کرونا و همچنین گزارش عملکرد در ارتباط با آن را به کمیسیون‌های تخصصی به ویژه کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه کنید.

ادامه دارد…


این خبر را هم ببینید:  تسلیت رئیس مجلس در پی درگذشت برادر حسین طلا

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها