رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  پهنای باند ارتباطی هرمزگان در روز انتخابات افزایش می یابد امیر یگانه صبح امروز در جلسه آمادگی مخابرات منطقه هرمزگان جهت برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ اظهار کرد: بسترهای فنی لازم برای برقراری ارتباطات لازم بر بستر پهن باند فراهم است. وی افزود: با بهره‌گیری از ظرفیت فیبر نوری که توسط مخابرات در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پهنای باند ارتباطی هرمزگان در روز انتخابات افزایش می یابد

امیر یگانه صبح امروز در جلسه آمادگی مخابرات منطقه هرمزگان جهت برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ اظهار کرد: بسترهای فنی لازم برای برقراری ارتباطات لازم بر بستر پهن باند فراهم است.

وی افزود: با بهره‌گیری از ظرفیت فیبر نوری که توسط مخابرات در دو سال اخیر بین مراکز مهم سیاسی، اجتماعی و خدماتی استان ایجاد شده، قادر خواهیم بود تا ارتباطی پایدار را به منظور برگزاری انتخاباتی با شکوه برای مردم فراهم کنیم.

مدیر مخابرات منطقه هرمزگان از مدیران ستادی و روسای مراکز مخابراتی در شهرهای مختلف استان خواست تا نهایت همکاری را در زمینه‌های اجرایی و فنی با فرآیند برگزاری انتخابات داشته باشند.

یگانه همچنین خاطرنشان کرد: با همکاری ستاد انتخابات استان هرمزگان و فرمانداری‌های سراسر استان، محل‌های دقیق استقرار صندوق‌ها مشخص و نسبت به بررسی ارتباط پایدار مخابراتی برای هر کدام از آنها اقدام خواهد شد تا مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.

انتهای پیام/ ۸۸۰۵۵

 


این خبر را هم ببینید:  شناسایی ۵ تبعه هندی کرونا مثبت در استان بوشهر

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها