رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  پلمب ۴۵ واحد متخلف عرضه فرآورده‌های دامی در پارس‌آباد به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، جابر غائبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تشکر از همت و جدیت دادستان و مقامات قضایی شهرستان پارس‌آباد در تعامل و همکاری تنگاتنگ با دامپزشکی، تعداد ۴۵ واحد صنفی که اقدام به کشتار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پلمب ۴۵ واحد متخلف عرضه فرآورده‌های دامی در پارس‌آباد

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، جابر غائبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با تشکر از همت و جدیت دادستان و مقامات قضایی شهرستان پارس‌آباد در تعامل و همکاری تنگاتنگ با دامپزشکی، تعداد ۴۵ واحد صنفی که اقدام به کشتار غیرمجاز دام خارج از کشتارگاه و فروش غیرمجاز گوشت می‌کردند، با دستور دادستان و همکاری بین‌بخشی مقامات قضایی، اتاق اصناف و نیروی انتظامی پلمب و از ادامه کار آنان جلوگیری به‌عمل آمد. 

وی افزود: ۲۵ واحد صنفی در بخش اجیرلو و ۲۰ واحد صنفی در مسیر محمودآباد، طالقانی، تپراق‌کندی و شهر اسلام‌آباد فعالیت می‌کردند.

هنگام خرید گوشت به مهر بهداشتی دامپزشکی دقت کنید

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان پارس‌آباد ادامه داد: کارشناسان بهداشتی دامپزشکی به‌صورت تمام‌وقت بر واحدهای صنفی فرآورده‌های خام دامی نظارت می‌کنند و در شرایط خاص فعلی و به منظور تضمین سلامت فرآورده‌های خام دامی این نظارت‌ها تشدید شده است.

غائبی تصریح کرد: با متخلفین حوزه سلامت و تهدیدکنندگان بهداشت عمومی جامعه برخورد کرده و آنان را بدون اغماض به مراجع قضایی معرفی می‌کنیم.

وی بیان کرد: از عموم شهروندان درخواست داریم که گوشت و آلایش خوراکی مورد نیاز خود را از قصابی‌های مجاز و تحت نظارت دامپزشکی تهیه نموده و به هنگام خرید به مهر بهداشتی دامپزشکی بر روی لاشه دقت نمایند و ضمن خودداری از خرید گوشت از قصابی‌های کنار جاده‌ای؛ ، دامپزشکی را در این راستا یاری نمایند.

انتهای پیام/۳۴۶۳/


این خبر را هم ببینید:  بانوان یزدی از کسب سهمیه المپک باز ماندند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها