رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 4 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  پرونده زمین‌خواری هفت سنگان به سرانجام رسید و تخلف محرز شد علی اشرف نوری مدیرعامل دیده بان شفافیت و عدالت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: قاضی ویژه رسیدگی به تخلفات پرونده هفت سنگان اقدام به صدور رأی کرد و تخلف محرز و رأی متخلفین صادر شد. وی  با بیان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پرونده زمین‌خواری هفت سنگان به سرانجام رسید و تخلف محرز شد

علی اشرف نوری مدیرعامل دیده بان شفافیت و عدالت در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: قاضی ویژه رسیدگی به تخلفات پرونده هفت سنگان اقدام به صدور رأی کرد و تخلف محرز و رأی متخلفین صادر شد.

وی  با بیان اینکه پرونده مذکور از سالها قبل مورد توجه و پیگیری دیده بان شفافیت و عدالت بود، گفت: این پرونده از آن جهت حائز اهمیت است که تخلف توسط چندین دستگاه دولتی صورت گرفت و ذینفع آن مجموعه‌ای از عوامل دادگستری استان قزوین بودند. 

مدیرعامل دیده بان شفافیت و عدالت افزود: تعدادی از افراد غیر بومی مانند افرادی از نورآباد ممسنی به دلیل رابطه خانوادگی با رئیس کل دادگستری وقت استان قزوین در این زمین خواری شریک بودند و امروز مطلع شدیم قاضی ویژه ای که آیت الله رئیسی، برای رسیدگی به این تخلفات تعیین کردند اقدام به صدور رأی کرده و تخلف آنها محرز و رأی متخلفین صادر شده است.

نوری با تقدیر از عوامل دست اندر کار در به نتیجه رسیدن این پرونده گفت: امیدواریم قاطعیت همراه با عدالت اینچنینی را در تمام پرونده ها شاهد باشیم تا مفسدین و متخلفین فضا را برای انجام تخلف تنگ و هزینه تخلفات و فساد خود را سنگین ببینند تا عامل مهمی برای بازدارندگی از فساد به وجود آورند.

وی افزود: پرونده هفت سنگان قزوین مربوط به زمین‌هایی است به مساحت ۲۴ هکتار با کاربری کشاورزی و باغی که بعدها کاربری آن به شکل غیرقانونی توسط برخی از دستگاه های دولتی به مسکونی تغییر داده شد و به میلیاردها تومان خرید و فروش شد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها