رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  پذیرفتنی نیست قیمت نهاده در عرصه نهادها تعیین شود/ صف‌های طویل مرغ و تخم مرغ زیبنده ما نیست به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۱۷ فروردین) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در سالی که با تاکید […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پذیرفتنی نیست قیمت نهاده در عرصه نهادها تعیین شود/ صف‌های طویل مرغ و تخم مرغ زیبنده ما نیست

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه ۱۷ فروردین) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در سالی که با تاکید رهبری به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری شده است، افرادی که خود را ملتزم به فرمایشات رهبری می‌دانند باید این التزام را در عمل نشان دهند و مردم نقش آفرینی مسئولان را در عرصه اجرا به طور محسوس مشاهده کنند.

وی افزود: در تولید و توزیع محصولات کشاورزی و دامی مشکلات فراوانی داریم، بر کسی پوشیده نیست ولی باید به لوازم رشد تولید توجه ویژه کرد؛ اگر پرورش دهندگان، کشاورزان، دامداران و صیادان مورد حمایت نباشند، چطور می‌توانند تولیدکننده باشند؟ و چطور جهش تولید اتفاق بیفتد؟

نماینده بوشهر در مجلس تصریح کرد: کشاورزی که بذر ندارد، در زمان کشت دیم با قیمت بالای بذر روبرو است، ولی فریادرسی ندارد یا نخلداری که با کم آبی و به سختی ثمره‌ای را به دست می‌آورد آن ثمره به روی دست آنها می‌ماند و کسی از آنها حمایت نمی‌کند.

جمیری گفت: اگر وزیر جهاد کشاورزی می‌گوید قیمت نهادها در عرصه نهادها تعیین می‌شوند، باید پرسید پس جایگاه نظارت چه می‌شود؟ با شائبه انحصار چه می‌کنند؟ این در حالی است که بسیاری از افراد به دلیل بی عدالتی ها از شرکت در این رقابت محروم هستند.

وی خاطرنشان کرد:‌ سیستم غلط، توزیع ناعادلانه و سودجویانه اجازه نمی‌دهد، توزیع مناسب و عادلانه محصولات کشاورزی و دامی صورت بگیرد؛ در کشوری که در اوج قدرت است، آیا زیباست که مسئولان در توزیع مرغ ناتوان باشند و مردم در صف‌های طویل مرغ  و تخم مرغ بمانند. 

این خبر را هم ببینید:  موسوی: دولت باید مانع له شدن مردم زیر چرخ گرانی‌ها شود

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها