رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  پا به پای زلزله‌زدگان سی‌سخت/ ۴۰ نفر از اعضای کانون رهپویان وصال شیراز در سی‌سخت خانه می‌سازند مدیر روابط عمومی کانون رهپویان وصال در گفتگو با فارس اظهار داشت: از ابتدای زلزله سی‌سخت در منطقه حضور یافتیم و اقدامات مختلفی را انجام دادیم. پاریابی با اشاره به ایجاد موکب در منطقه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پا به پای زلزله‌زدگان سی‌سخت/ ۴۰ نفر از اعضای کانون رهپویان وصال شیراز در سی‌سخت خانه می‌سازند

مدیر روابط عمومی کانون رهپویان وصال در گفتگو با فارس اظهار داشت: از ابتدای زلزله سی‌سخت در منطقه حضور یافتیم و اقدامات مختلفی را انجام دادیم.

پاریابی با اشاره به ایجاد موکب در منطقه و پذیرایی از مردم و زلزله‌زدگان، گفت: ارائه خدمات فرهنگی، رفاهی، توزیع سبدهای غذایی و بسته‌های عیدانه از جمله اقدامات انجام شده طی این مدت در سی سخت است.

وی افزود: امروز و همزمان با میلاد امام حسن(ع) توزیع هزار پرس غذای گرم، توزیع دو هزار پرس افطاری و برگزاری جشن در روستای سرمور در دستور کار است.

پاریابی اقدام بعدی این موکب را آغاز بازسازی ۱۴ منزل مسکونی در سی سخت به نیت ۱۴ شهید حادثه بمب‌گذاری حسینیه رهپویان وصال عنوان کرد و اظهار داشت: از صبح فردا بازسازی کامل ۱۴ واحد مسکونی ۹۰ متری آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه بخشی از هزینه ساخت از محل وام و کمک بلاعوض به صاحب‌خانه تامین می‌شود، گفت: برای هر واحد حدود ۳۰۰ میلیون تومان نیاز است که بخشی از طریق وام و کمک بلاعوض تامین شده و مابقی را کانون از طریق مشارکت‌های مردمی تامین خواهد کرد. 

گفتنی است زلزله سی‌سخت در تاریخ چهارشنبه ۲۹ بهمن ۹۹ با قدرت ۵/۶ در عمق ۸ کیلومتری زمین رخ داد و با مصدومیت افراد بسیاری همراه بود که خسارات مالی زیادی را به منطقه وارد کرد.

 

انتهای پیام/ ن


این خبر را هم ببینید:  تحریم بدون روتوش-۲| جایگاه ایران در سند امنیت ملی آمریکا/ چرا غرب آسیا برای آمریکا مهم است؟

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها