رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  پای کرونای روی گلوی سومین اقتصاد آسیا به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از راشاتودی، در حالی که هند هنوز به شدت درگیر تبعات موج های قبلی شیوع کرونا در این کشور است اما شکل گیری موج جدید که بسیار گسترده تر از موج های قبلی است […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پای کرونای روی گلوی سومین اقتصاد آسیا

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از راشاتودی، در حالی که هند هنوز به شدت درگیر تبعات موج های قبلی شیوع کرونا در این کشور است اما شکل گیری موج جدید که بسیار گسترده تر از موج های قبلی است فعالیت های اقتصادی این کشور را به شدت تحت تأثیر قرارداده و کارشناسان اقتصادی انتظار دارند که رشد اقتصادی هندی ها را کاهش دهد.

تعداد مبتلایان در هند در یک روز حالا به رقم ۳۲۳ هزار نفر رسیده که مجموع مبتلایان این کشور را به ۱۷.۵ میلیون نفر رسانده است.

برخی ایالت های هندی به خاطر شیوع کرونا دست به اعمال قرنطینه و محدودیت زده اند.

سونال وارما، کارشناس ارشد موسسه نامورا، می گوید: سال مالی جدید هند در ماه آوریل آغاز شده و به طور قطع شاهد آسیب به رشد اقتصادی این کشور خواهیم بود.

این کارشناس اقتصادی پیش بینی کرد که رشد اقتصادی هند برای ماه های آوریل تا ژوئن به خاطر کرونا ۱.۵ درصد منفی شود.

وی تأکید کرد با توجه به حجم قرنطینه اعمال شده در ایالت های هند، احتمال منفی شدن رشد اقتصادی این کشور زیاد است. اما در عین حال هنوز امیدواریم برای سال ۲۰۲۱ رشد اقتصادی دو رقمی داشته باشیم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تصمیم حمایتی سازمان لیگ انگلیس از فوتبالیست‌های مسلمان در ماه مبارک رمضان+عکس

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها