رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  پایگاه علمی تیلور اند فرانسیس: داروهای گیاهی، پشتیبانی قابل اعتماد برای درمان کروناست به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه علمی تیلور اند فرانسیس،   داروهای موجود در بازار برای مقابله با ویروس کرونا تنها می توانند تا حدی پیشرفت ویروس کرونا را کند کنند، اما […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پایگاه علمی تیلور اند فرانسیس: داروهای گیاهی، پشتیبانی قابل اعتماد برای درمان کروناست

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه علمی تیلور اند فرانسیس،   داروهای موجود در بازار برای مقابله با ویروس کرونا تنها می توانند تا حدی پیشرفت ویروس کرونا را کند کنند، اما نمی توانند به طور کامل سیستم ایمنی بدن را برای مقابله با ویروس مذکور یاری دهند.

در این شرایط گیاهان می توانند برای تولید داروهایی با کارآیی زیاد و عوارض جانبی اندک به کار گرفته شوند. از برخی از این گیاهان می توان برای تولید مواد مصنوعی مورد نیاز در تولید داروهای دیگر نیز به طور گسترده استفاده کرد.

اگرچه از داروهای گیاهی عمدتاً برای اهداف پیشگیرانه استفاده می شود ، اما برخی از کشورها نیز دستورالعمل هایی را منتشر کرده اند که نشانگر استفاده از داروهای سنتی گیاهی برای درمان بیماری کرونا در مراحل مختلف است. در شرایطی که آسیا در این زمینه پیشتاز است، اروپا نیز تلاش های خود برای استفاده از داروهای گیاهی ضدکرونا را شدت بخشیده است.

در این مقاله علمی مهمترین گونه های گیاهی پرکاربرد برای مقابله با ویروس کرونا آمده است و نیز به برخی داروهایی که از این گیاهان تولید شده، اشاره شده است.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  بیش از ۵۳ میلیون دلار کالا از مرز مهران به عراق صادر شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها