پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
پایگاه‌های هوایی و دریایی بوشهر کنتور نصب نکنند تعهدی به تامین آب آنها نداریم - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

پایگاه‌های هوایی و دریایی بوشهر کنتور نصب نکنند تعهدی به تامین آب آنها نداریم

به گزارش جامعه نیوز:

 پایگاه‌های هوایی و دریایی بوشهر کنتور نصب نکنند تعهدی به تامین آب آنها نداریم

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست شورای آب استان بوشهر با تاکید بر پیگیری جدی مدیران برای رسیدگی به مسائل و مشکلات حوزه آب استان اظهار داشت: باید با تلاش و پیگیری جدی، به پایداری در تأمین آب استان برسیم.

استاندار بوشهر بیان کرد: تعمیر کنتورهای آب شهروندان که به هر دلیلی خراب هستند در دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان قرار گیرد.

وی اظهار داشت: پایگاه‌های هوایی و دریایی مکلفند برای بخش مسکونی خود کنتور آب نصب کرده و هزینه پرداخت کنند و اگر این کار را انجام ندهند، تعهدی برای تأمین آب در این مناطق نخواهیم داشت.

گراوند بیان کرد: تسریع در اجرا و تکمیل پروژه‌های آب شیرین کن در استان با هدف تأمین آب مورد نیاز در شهرهای مختلف استان، نیازمند همکاری و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی استان است تا ضمن تکمیل پروژه‌ها، به پایداری در تأمین آب برسیم.

استاندار بوشهر گفت: یک روز تأخیر در تأمین آب شرب شهروندان و هم استانی‌ها جایز نیست و دستگاه‌های اجرایی و نظارتی استان وظیفه سنگینی بر عهده دارند.

گراوند با بیان اینکه هنر ما این است که آب بوشهر را به پایداری برسانیم،  تصریح کرد: توسعه استان در گرو تأمین آب است و حل مشکلات تأمین آب در استان، مسیر تولید و اشتغال را هم هموار می‌کند.

وی گفت: یکی از مصادیق شعار سال، مانع زدایی ها از اجرای طرح‌های تأمین آب در استان است، لذا اگر مدیری در مسیر حل مشکلات آب مانع تراشی کند، برخلاف شعار سال عمل کرده است.

این خبر را هم ببینید:  فلیک همچنان در فهرست خرید بارسلونا و یوونتوس

استاندار بوشهر با بیان اینکه مدیر باید کار بلد، پیگیر و گره گشا باشد، خواستار نظارت جدی شرکت آب و فاضلاب برای اجرای طرح‌های تأمین آب در استان شد.

گراوند با بیان اینکه پیچ و خم‌های اداری نباید مانع از اجرای پروژه‌های تأمین آب شود، گفت: فرهنگ سازی برای مصرف آب ضروری است و هر چه در این زمینه کار کنیم باز هم کم است.

انتهای پیام/