رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 11 August
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  پایگاه‌های تابستانی دانش‌آموزان در «شاد» افتتاح شد به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، پایگاه‌های تابستانی دانش‌آموزان که تعداد ۳۰ هزار پایگاه است، امروز به صورت رسمی توسط وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد. فعالیت‌های تابستانی با شعار «هر دانش‌آموز، یک مهارت» به صورت مجازی در بستر شبکه آموزش دانش‌آموزان(شاد) […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پایگاه‌های تابستانی دانش‌آموزان در «شاد» افتتاح شد

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، پایگاه‌های تابستانی دانش‌آموزان که تعداد ۳۰ هزار پایگاه است، امروز به صورت رسمی توسط وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد.

فعالیت‌های تابستانی با شعار «هر دانش‌آموز، یک مهارت» به صورت مجازی در بستر شبکه آموزش دانش‌آموزان(شاد) و حضوری ( به صورت محدود) بر اساس پروتکل‌های وزارت بهداشت و ستاد مقابله با کرونا برگزار می‌شود.

در پایگاه‌های تابستانی امسال فعالیت‌هایی از قبیل مهارت‌های معرفتی و هویتی، مهارت‌های فرهنگی و هنری، مهارت‌های حرفه‌ای، مهارت‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی، مهارت‌های تربیت‌بدنی و سلامت آموزش داده می‌شود.

مراکز فعالیت‌های تابستانی نیز کانون‌های فرهنگی و تربیتی، اردوگاه‌های دانش‌آموزی، مدارس منتخب، مراکز دارالقرآن الکریم، کتابخانه‌ها و پژوهش‌سراها، سالن‌های ورزشی، هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای و پایگاه‌های تشکل‌های دانش‌آموزی است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها