رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  پایان کار بررسی طرح انتقال سوابق بیمه‌ای بین صندوق‌های بازنشستگی در کمیسیون اجتماعی علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز ادامه رسیدگی به طرح انتقال سوابق بیمه‌ای بین صندوق‌های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پایان کار بررسی طرح انتقال سوابق بیمه‌ای بین صندوق‌های بازنشستگی در کمیسیون اجتماعی

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز ادامه رسیدگی به طرح انتقال سوابق بیمه‌ای بین صندوق‌های بازنشستگی در کمیسیون مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و کار تصویب این طرح در جلسه امروز کمیسیون به پایان رسید تا برای بررسی در صحن مجلس به هیأت رئیسه ارسال شود.

وی افزود: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون انتقال سوابق بیمه‌ای بین صندوق‌های بازنشستگی تأمین اجتماعی، بازنشستگی کشوری، بازنشستگی کشوری، بیمه روستایی و عشایر امکان پذیر خواهد بود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: فرد می‌تواند درخواست خود را برای انتقال سوابقش به صندوق‌های بازنشستگی دیگر منتقل کند و صندوق مقصد نیز باید با این درخواست موافقت کند.

بابایی اضافه کرد: بر همین اساس طبق این مصوبه صندوق مبدأ باید مابه التفاوت مربوط به انتقال این سوابق را به صندوق مقصد پرداخت کند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  بررسی کلیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور آغاز شد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها