پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

پایان مدیریت آکواریومی در کشور/ رئیسی باز هم غافلگیرمان کرد

به گزارش جامعه نیوز:

 پایان مدیریت آکواریومی در کشور/ رئیسی باز هم غافلگیرمان کرد

گروه سیاسی خبرگزاری فارس: آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی رییس جمهور در یک سفر از پیش اعلام نشده صبح جمعه ۵ شهریور به همراه جمعی از اعضای کابینه سیزدهم از جمله وزرای نیرو، کشور، جهاد کشاورزی، بهداشت و درمان و رییس سازمان برنامه و بودجه وارد اهواز شد تا مشکلات خوزستان را بررسی و پیگیری کند.

 

14000605000088 Test NewPhotoFree - پایان مدیریت آکواریومی در کشور/ رئیسی باز هم غافلگیرمان کرد

آیت‌الله رئیسی در این سفر تاکنون از بیمارستان رازی اهواز و کارگاه‌های جمع‌آوری فاضلاب اهواز بازدید و علاوه بر افتتاح آب رسانی به یک روستا به صورت هوایی از هورالعظیم نیز سرکشی کرده است و احتمالا از مراکز خدماتی و اداری استان خوزستان هم بازدید به عمل خواهد آورد.

 

14000605000185 Test NewPhotoFree - پایان مدیریت آکواریومی در کشور/ رئیسی باز هم غافلگیرمان کرد

حضور سیدابراهیم رئیسی به خوزستان، علیرغم اینکه چندی پیش نارضایتی های مردم این استان به دلیل مشکلات آب بالا گرفته بود حاوی پیامی ویژه است و آن یعنی اولویت توجه به عقب ماندگی ها و محرومیت‌ها. 

حضور میدانی و بازدیدهای سرزنده ابراهیم رئیسی در حالی صورت می‌گیرد که پس از شیوع و فراگیری اپدیمی کرونا در کشور، مسئولان اجرایی پاستور به سمت مدیریت اکواریومی روی آورده بودند. حسن روحانی رئیس جمهور وقت در ۲ سال آخر فعالیت خود به بهانه کرونا هیچ‌گاه از تهران و حتی از ساختمان نهاد ریاست جمهوری به جز یکی دو مورد خارج نشد و مردم دیگر روحانی را فقط از قاب تلویزیون در حال سخنرانی در اتاقش می‌دیدند.

 

14000605000188 Test NewPhotoFree - پایان مدیریت آکواریومی در کشور/ رئیسی باز هم غافلگیرمان کرد

سفرهای سرزده و بدون هماهنگی قبلی از سوی رئیس دولت سیزدهم افکار عمومی را به یاد تصمیم‌های «یهویی» دولت حسن روحانی می‌اندازد. مانند تصمیمی که ساعت صفر بامداد برای افزایش قیمت بنزین گرفته شد، تصمیمی که به دلیل عدم وجود زمینه های لازم برای اجرا، مردم را غافلگیر کرد. تصمیمی که ناآرامی هایی را در کشور ایجاد کرد و در نهایت هم رئیس دولت وقت اعلام کرد که خودش هم صبح روز جمعه متوجه این موضوع شده است!

این خبر را هم ببینید:  چرا «هنرستان علوم و فنون دریایی جاسک» بعد از 2سال از کلنگ‌زنی همچنان بر زمین است؟

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *