رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  پایان فاز اول واکسیناسیون در کرمانشاه/ ۱۹ هزار و ۲۱۶ دُز واکسن کرونا تزریق شد ابراهیم شکیبا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از پایان فاز اول واکسیناسیون کرونا در استان خبر داد و اظهار داشت: در فاز اول واکسیناسیون که ویژه کادر بهداشت و درمان و جمعی از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پایان فاز اول واکسیناسیون در کرمانشاه/ ۱۹ هزار و ۲۱۶ دُز واکسن کرونا تزریق شد

ابراهیم شکیبا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از پایان فاز اول واکسیناسیون کرونا در استان خبر داد و اظهار داشت: در فاز اول واکسیناسیون که ویژه کادر بهداشت و درمان و جمعی از افراد در معرض خطر بود ۱۹ هزار و ۲۱۶ دُز واکسن تزریق شد.

وی ادامه داد: از این تعداد ۱۱ هزار و ۸۷ دُز به پرسنل درمانی، ۴ هزار و ۳۳۳ دُز به پرسنل حوزه بهداشت، ۳۳۶ دوز به پرسنل فوریت‌های پزشکی تلقیح شد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: از سایر دریافت کنندگان واکسن پزشکان عضو سازمان نظام پزشکی به تعداد یک هزار و ۱۲۸ دُز، هفت نفر پرسنل آزمایشگاه‌های دامپزشکی، ۱۷ نفر غسال و ۱۴۵ نفر پاکبان بوده‌اند.

وی افزود: در این فاز همچنین ۴۴۹ دُز به سالمندان و یک‌هزار و ۶۰۸ دُز به جانبازان تزریق شد و در مرحله بعد، سالمندان و بیماران خاص واکسینه خواهند شد.

شکیبا در پایان، گفت: با تمهیدات و اقدامات انجام شده و با بسیج تمامی ظرفیت‌ها برای واکسیناسیون و مقابله با موج جدید کرونا، خوشبختانه استان کرمانشاه در زمینه واکسیناسیون شرایط مطلوبی دارد.

انتهای پیام/پ


این خبر را هم ببینید:  حادثه مرگبار رانندگی در آزاد راه پیامبر اعظم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها