رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

به گزارش جامعه نیوز:  پایان اردوی تیم ملی کشتی نوجوانان به دلیل لغو مسابقات قهرمانی آسیا به گزارش خبرگزاری فارس، اتحادیه جهانی کشتی از تصمیم هیات رییسه مبنی بر لغو رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا که مقرر شده بود در دهلی پایتخت هند برگزار شود، خبر داد. در متن اطلاعیه ارسالی آمده که هیئت رییسه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پایان اردوی تیم ملی کشتی نوجوانان به دلیل لغو مسابقات قهرمانی آسیا

به گزارش خبرگزاری فارس، اتحادیه جهانی کشتی از تصمیم هیات رییسه مبنی بر لغو رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا که مقرر شده بود در دهلی پایتخت هند برگزار شود، خبر داد.

در متن اطلاعیه ارسالی آمده که هیئت رییسه اتحادیه جهانی با توجه به شرایط فعلی در هند و برخی دیگر از کشورهای آسیایی ناچار به اتخاذ این تصمیم شده است.

«هیئت رییسه با توجه به شرایط فعلی تصمیم به لغو این رقابتها گرفته است. هرچند که برگزاری مسابقات بین المللی همواره جزو اهداف اتحادیه جهانی کشتی قرار داشته اما حفظ سلامت ورزشکاران رده های پایه از اصلی ترین اولویت های این اتحادیه محسوب می شود. »

بر این اساس، فدراسیون کشتی نیز تصمیم گرفت اردوی تیم ملی آزاد نوجوانان در ساوه را با توجه به لغو رقابت های آسایی و مشکوک بودن چند کشتی گیر به ویروس کرونا، تعطیل کند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  همه باید به تکلیف خود در رعایت شیوه نامه های بهداشتی پایبند باشند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها