رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 456 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  «پاکاریم‌ها» این بار برای واکسن وارد میدان شدند به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، مهربانی موضوعی بوده که در روزهای کرونایی بیش از همه مسائل جلوه‌گر شد، درست است مشکلات بسیاری را پشت سر گذاشتیم اما حل آن موضوعی نبوده که فکر خیران و جهادگران را به خود مشغول کند. در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 «پاکاریم‌ها» این بار برای واکسن وارد میدان شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، مهربانی موضوعی بوده که در روزهای کرونایی بیش از همه مسائل جلوه‌گر شد، درست است مشکلات بسیاری را پشت سر گذاشتیم اما حل آن موضوعی نبوده که فکر خیران و جهادگران را به خود مشغول کند.

در واقع گروه‌های جهادی دست به هر کاری می‌زنند تا همنوعان‌شان در درد و رنج نباشند و این روزها هم که ادامه روزهای قرمز کرونایی را شاهد هستیم نه تنها احساس خستگی می‌کنند بلکه مشتاق‌تر از گذشته وارد میدان شدند  و تلاش‌شان نشان داده و می‌دهد این مسیر پایانی ندارد.

از ضدعفونی معابر گرفته تا تولید محصولاتی از جمله ماسک، گان و سایر، از تغسیل اموات کرونایی تا کمک‌های مومنانه موضوعاتی بوده که طی ماه‌های گذشته دغدغه جهاد گران بوده و هست و در این مسیر خواهند ماند.

رضا دهقان مسؤول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) مازندران که تیمی متشکل از جهادی‌های همیشه پا به کار آماده کرده‌ تا در زمان بروز حوادث، رنج آسیب دیدگان را کمتر کند،در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: از همان روزهای نخستی پای کرونا به میان جامعه باز شد جهادگران وارد میدان شدند.

وی افزود: جهادگران در بحث‌های تولید ماسک، گان و لوازم ضدعفونی، تهیه ارزاق و بسته‌های مومنانه، تغسیل و تدفین اموات کرونایی وارد میدان شدند و همچنان نیز حضور دارند.

مسؤول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) مازندران اضافه کرد: تمام تلاش جهادگران این بوده که در این ایام بتوانند در کنار کمک به کادر درمان قدمی در این مسیر بردارند و باری از روی دوش مردم بردارند.

این خبر را هم ببینید:  آمریکا از شهروندانش خواست افغانستان را ترک کنند

دهقان با اعلام اینکه گروه‌های جهادی در انجام کارهای خیر پیشگام هستند، تصریح کرد: همچنان که فعالتی‌های خیرخواهانه کماکان ادامه دارد گروه‌های جهادی آمادگی خود را در بحث واکسن آزمایشی فاز سه هم در بحث تزریق و هم در بحث کمک به تزریق اعلام می‌کنند و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

وی خاطرنشان کرد:  در راستای انسجام بیشتر گروه‌های جهادی سایت «پاکاریم» نیز راه‌اندازی شده که افراد علاقه‌مند از پزشک و پرستار گرفته تا کارهای فنی و سایر باتوجه به تخصص و نیاز ورود پیدا کردند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها