پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
پاشایی: انگیزه سایپا و پیکان متفاوت است/ نسبت به قبل دربی بهتری دیدیم - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

پاشایی: انگیزه سایپا و پیکان متفاوت است/ نسبت به قبل دربی بهتری دیدیم

به گزارش جامعه نیوز:

 پاشایی: انگیزه سایپا و پیکان متفاوت است/ نسبت به قبل دربی بهتری دیدیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، حسین پاشایی در نشست خبری قبل از بازی با سایپا در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی کردن مقابل تیم‌هایی که از لحاظ امتیازی جزو تیم‌های پایین جدول هستند سخت است و ما هم بازی سختی مقابل سایپا که تیم قابل احترامی است داریم. از لحاظ کیفی تیم خوبی هستند. روی نقاط ضعف و قوت سایپا در طول هفته تمرین کرده‌ایم. پیکان هم تیم خیلی خوبی است که در هفته‌های اخیر بازی‌های خیلی خوبی انجام داده و امیدوارم فردا با کسب سه امتیاز خود را به رتبه‌های بالای جدول برسانیم.

وی درباره اینکه سایپا با توجه به رتبه اش در جدول انگیز‌های زیادی برای این مسابقه دارد، توضیح داد: انگیزه های تیم ما هم کمتر از سایپا نیست. نگاه ما هم پیشرفت در جدول و رسیدن به رتبه‌های بالاتر است و قطعا انگیزه‌های خیلی زیادی برای بازی فردا داریم. می خواهیم سه امتیاز را به دست آورده و جزو تیم های بالای جدول باشیم. دو تیم انگیزه های متفاوتی برای این مسابقه دارند. انگیزه سایپا جدا شدن از تیم های پایین جدول است اما انگیزه ما رساندن پیکان به رتبه‌های بالای جدول است. 

مربی تیم فوتبال پیکان درباره تغییرات سایپا نسبت به نیم فصل اول با توجه به حضور فراز کمالوند در این تیم توضیح داد: تمام مربیان با ایده‌های متفاوتی وارد یک تیم می شوند. سایپا در نیم فصل اول تیمی خوب با بازیکنان جوان و باتجربه داشت و از لحاظ کیفی خوب فوتبال بازی می‌کرد. شاید از بعد نتیجه ‌گیری مقداری ضعیف عمل کردند اما نمی‌توانم درباره تیم آنها نظر بدهم. تیم خیلی خوبی هستند و قطعا بازی سختی داریم.

این خبر را هم ببینید:  دیدار دوستانه پیکان و پدیده پشت درهای بسته

پاشایی درباره نفرات غایب پیکان مقابل سایپا عنوان کرد: چندین بازیکن ما در هفته‌های اخیر دچار مصدومیت و مشکل کرونا بودند. البته محرومی برای این مسابقه نداریم. 

وی درباره دربی ۹۵ پایتخت توضیح داد: مربیان پرسپولیس و استقلال باید از لحاظ فنی درباره این مسابقه نظر بدهند اما به عنوان یک تماشاگر فکر می‌کنم نسبت به بازی‌های فصل گذشته مقداری از لحاظ کیفی بازی بهتری انجام داده و برابر بازی کردند. البته پرسپولیس تیم حرفه‌ای تری است و توانست این مسابقه را با برد پشت سر بگذارد. چیزی از ارزش‌های استقلال با این باخت کم نمی‌شود. هرچند اتفاقات پایان بازی مقداری دربی را تحت تاثیر قرار داد اما نسبت به قبل بازی بهتری دیدیم.

مربی تیم فوتبال پیکان درباره اینکه بازی سایپا و پیکان هم مانند دربی تهران حساسیت دارد، گفت: قطعا چنین مشکلاتی برای این مسابقه نداریم. شاید از  پیکان و سایپا به عنوان دو تیم خودروساز تهرانی نام ببرند اما حساسیت‌های بازی روز گذشته دست کم برای تیم ما وجود ندارد. تنها حساسیت این مسابقه در امتیاز گرفتن است. همه می‌دانیم بردن استقلال و پرسپولیس هم مانند بردن تیم انتهای جدولی سه امتیاز دارد نه بیشتر و نه کمتر. امیدواریم فردا هر تیمی لیاقت دارد بتواند این سه امتیاز را کسب کند.

انتهای پیام/