پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

پاسور تیم ملی والیبال: لیگ ملت‌ها جنبه دست‌گرمی ندارد/ کرونایی شدم، اما سعی کردم عقب نمانم

به گزارش جامعه نیوز:

 پاسور تیم ملی والیبال: لیگ ملت‌ها جنبه دست‌گرمی ندارد/ کرونایی شدم، اما سعی کردم عقب نمانم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد طاهر وادی درمورد روند آماده سازی تیم ملی والیبال کشورمان برای حضور در لیگ ملت ها و المپیک اظهار داشت: با حضور لژیونرها، روند تمرینی حاکم بر اردوها شکل بهتری به خود گرفته است. تمرینات رفته‌رفته شکل بهتری گرفت. با آمدن تمام لژیونرها، بازیکنان هماهنگ‌تر شدند و از فاز بدنسازی وارد تمرینات والیبالی شدیم. درمجموع به مرور بهتر و آماده‌تر شدیم.

وی درخصوص کیفیت تمرینات قبل و بعد از حضور آلکنو عنوان کرد: پیش از حضور آلکنو، تمرینات تندروان و اکبری برمبنای مرور تکنیک و آمادگی‌ جسمانی استوار بود. بعد از آمدن وی، تمرینات تکنیکی به تاکتیکی تبدیل شد و شروع به والیبال بازی کردن کردیم.

پاسور تیم ملی والیبال در پاسخ به اینکه آلکنو روی کدام نکات تمرینی تمرکز و تاکید بیشتری دارد، گفت: تاکید تمرینی آلکنو برای هر پست متفاوت است. به عنوان مثال او از اسپکرهای قدرتی می‌خواهد از ریزه‌کاری‌های والیبالی استفاده بیشتری داشته باشند و خلاقیت خود را در بازی به کار گیرند. آلکنو همچنین به پاسورها تاکید می‌کند در پاس‌های خود دقت بیشتری به خرج دهند تا اسپکرها بتواند به هماهنگی بیشتری با آنها برسند.

وادی که چندی پیش به کرونا مبتلا شده بود درمورد شیوه تمرینی‌اش در زمان ابتلا به این ویروس اظهار داشت: در مدت زمانی که به کرونا مبتلا شده بودم، از طریق مهدی خباز (مربی بدنساز) کارهایم را پیگیری می‌کردم و تمریناتم را در منزل انجام می‌دادم تا از تیم عقب نمانم. در این مدت  خباز کمک زیادی به من کرد تا بتوانم آمادگی بدنی‌ام را حفظ کنم.

این خبر را هم ببینید:  ️آیا نیروی قدس در افغانستان موفق بوده؟

وی درخصوص نتایج احتمالی ایران در لیگ ملت‌ها و المپیک تصریح کرد: بازیکنان برای حضور در المپیک از انگیزه بسیار بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل در لیگ ملت‌ها به عنوان یک تورنمنت تدارکاتی و البته نه دست‌گرمی شرکت کرده و برای نتیجه گرفتن به میدان می‌رویم تا برای حضور در المپیک آمادگی کامل را کسب کنیم و بتوانیم مقابل رقبایمان حرفی برای گفتن داشته باشیم.

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *