رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
  • الجمعة ۶ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 23 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  پاسداشت دفاع مقدس با یاد حاج قاسم/ دست تحریف در کمین است به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیین تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت با ارتباط تصویری با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.  در این مراسم، صادق آهنگران مداح […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پاسداشت دفاع مقدس با یاد حاج قاسم/ دست تحریف در کمین است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیین تجلیل و تکریم سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت با ارتباط تصویری با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد. 

در این مراسم، صادق آهنگران مداح و حماسه‌سرای برجسته دوران دفاع مقدس به قرائت اشعار و حماسه‌سرایی درباره رشادت‌های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال جنگ تحمیلی و نیز شهدا و مجاهدان پس از دوران دفاع مقدس به‌ویژه سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران پرداخت.

۳۱ شهریور آغاز هفته دفاع مقدس است که امسال به علت شیوع ویروس کرونا مراسمات این هفته با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود.

سرلشکر باقری: مصمم به حفظ ارزش‌های دفاع مقدس در برابر تحریف هستیم

سرلشکر محمّد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ابتدای این مراسم به ارائه گزارش پرداخت.

وی گفت: مصمم هستیم تا تاریخ دوران دفاع مقدس که ذخیره‌ای گران‌بها برای رشد کشور و نسل فعلی و آیندگان است را حفظ کنیم و از هرگونه تحریف و انحراف مصون بداریم (متن کامل).

رهبر انقلاب: دست‌ تحریف در کمین دفاع مقدس است

پس از سخنرانی سرلشکر باقری، سخنرانی رهبر معظّم انقلاب آغاز شد.

گزیده‌هایی از بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از این قرار است:

– دشمن جنگ را به راه انداخت با هدف اینکه نظام جمهوری اسلامی را ساقط کند و با روی کار آوردن یک دستگاه حکومت وابسته ضعیف و زبون سلطه خودش را بر کشور ایجاد کند.

– همه دنیای قدرتمند می‌ریزند سر یک کشور که آن را ساقط کند و مسلط شوند و تجزیه کنند. هشت سال تمام توان خود را به کار ببرند که آخرش هم هیچ غلطی نتوانند بکنند. ملت ایران تنیجه درخشانی به دست آوردند.

– ایران در جنگ‌های یکی دو قرن اخیر یعنی در دوره قاجار و پهلوی همیشه شکست خورد. در دوره پهلوی در جنگ دوم جهانی در همین شهر تهران نیروهای متفقین در خیابان‌ها رژه می‌رفتند و جلوی مردم فساد می‌کردند. بخش‌هایی از شمال و جنوب کشور تحت سلطه اینها قرار گرفت (متن کامل).

ادامه دارد…


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها