رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۶ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 20 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  پاسخی متوازن به جنایت ترور شهید فخری‌زاده داده شود به گزارش خبرگزاری فارس، جامعه اسلامی مدیران طی بیانیه‌ای ترور دکتر محسن فخری زاده دانشمند هسته ای کشورمان توسط دشمنان واکنش نشان داد و تاکید کرد:  چنانچه دوران گذار ایران از کشوری عادی به یک ابرقدرت جهانی به سرعت طی شود مسلما طمع مانع تراشی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 پاسخی متوازن به جنایت ترور شهید فخری‌زاده داده شود

به گزارش خبرگزاری فارس، جامعه اسلامی مدیران طی بیانیه‌ای ترور دکتر محسن فخری زاده دانشمند هسته ای کشورمان توسط دشمنان واکنش نشان داد و تاکید کرد:  چنانچه دوران گذار ایران از کشوری عادی به یک ابرقدرت جهانی به سرعت طی شود مسلما طمع مانع تراشی در این مسیر کاهش می یابد. در همین راستا زمانی که خواست و اراده دشمنان را مورد ارزیابی قرار می دهیم ایجاد تاخیر و کندسازی شتاب پیشرفت کشور را به عنوان مبنای تحرکات طرف مقابل به وضوح می بینیم.

متن کامل بیانیه جامعه اسلامی مدیران به شرح زیر است:

«بسمه تعالی

بار دیگر صحنه ای در کشور به وقوع پیوست که تا حدود زیادی ماهیت دشمنان جمهوری اسلامی ایران را به منحصه ظهور رساند.

ترور شخصیت های علمی کشور با هدایت مستقیم سرویس های جاسوسی بیگانه نشان دهنده آن است که پیشرفت ایران، مهم ترین عامل آشفتگی دشمنان ما محسوب می شود. چنانچه دوران گذار ایران از کشوری عادی به یک ابرقدرت جهانی به سرعت طی شود مسلما طمع مانع تراشی در این مسیر کاهش می یابد.

در همین راستا زمانی که خواست و اراده دشمنان را مورد ارزیابی قرار می دهیم ایجاد تاخیر و کندسازی شتاب پیشرفت کشور را به عنوان مبنای تحرکات طرف مقابل به وضوح می بینیم.

گاه این خواست در قالب توافق و پیمان دنبال شده و گاه حذف فیزیکی ناجوانمردانه، انتخاب گردیده است. اگر چه مردم ایران فقر اخلاق و انسانیت را در جبهه مخالفشان با گوشت و پوست و استخوان در سال های پس از انقلاب درک کرده اند، اما برای افراد کمی که فریب تصویرسازی های دروغین استکبار را خورده اند وقوع جنایاتی همچون ترور می تواند تلنگری واقعی باشد.

این خبر را هم ببینید:  مومنی نشر پژمرده حوزه را احیا کرد/ دادمان جوان خوشفکر و پرتوان است

دکتر محسن فخری زاده دانشمند شهید ایرانی، همچون سایر شهدای هسته ای مسلمانی کارآمد بود که دشمن علی رغم استفاده از حربه های متنوع، نتوانسته بود این مرد بزرگ را از راه خدمت به اسلام رویگردان کند فلذا مجبور به مقابله عریان با وی شد و او را به شهادت رساند.

او به فیض شهادت نایل شد و به آرزوی دیرینه خود رسید. او چهره ای شناخته شده در بین دانشمندان ایرانی بود و انتظار این بود با انجام اقدامات امنیتی و اطلاعاتی از وقوع این حادثه جلوگیری به عمل می آمد.

جامعه اسلامی مدیران معتقد است که ایران با وجود مشکلات داخلی و خارجی در مسیر رسیدن به قله های پیشرفت و عزت در حال حرکت است. افرادی که در سطوح مختلف با این حرکت عظیم مقابله کنند رسوا خواهند شد. هر چند بتوانند به کمک اربابان خود موانعی برای ملت بزرگ ایران ایجاد کنند اما در پایان اراده مردم مسلمان ایران بر کید و مکر دشمنان پیروز خواهد بود.

در پایان مطابق فرمایش مقام معظم رهبری از مسئولین امر مطالبه می‌کنیم که عدم واکنش درخور به اقدامات مذبوحانه و خلاف منافع ملی نتیجه‌ای جز ادامه این روند ندارد و باید به سرعت و با بیشترین دقت پاسخی متوازن به امران جنایت اخیر داده شود تا جرئت تکرار آن را نداشته باشند.

جامعه اسلامی مدیران»

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها