رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

به گزارش جامعه نیوز:  َشهرداری ۱۸۳۰ قرارداد با کادر پزشکی و مراکز درمانی دارد حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره ماجرای فسخ قرارداد با برخی از پزشکان توسط شرکت شهرسالم اظهار داشت: این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد و ما قطع همکاری با پزشکان […]

به گزارش جامعه نیوز:

 َشهرداری ۱۸۳۰ قرارداد با کادر پزشکی و مراکز درمانی دارد

حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره ماجرای فسخ قرارداد با برخی از پزشکان توسط شرکت شهرسالم اظهار داشت: این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد و ما قطع همکاری با پزشکان نداشته‌ایم.

وی افزود: در صورتی که فردی مستنداتی در این زمینه دارد به شرکت شهرسالم ارائه کند تا ما بررسی‌های لازم را انجام و آن را اطلاع‌رسانی کنیم.

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران ادامه داد: در حال حاضر هزار و ۸۳۰ قرارداد توسط شرکت شهرسالم با پزشکان، دندانپزشکان، متصدیان داروخانه‌ها،‌ آزمایشگاه‌ها، مراکز فیزیوتراپی و تعدادی بیمارستان، دی‌کلینک و درمانگاه وجود دارد و هیچ مشکلی در مورد فسخ قرارداد نداشته‌ایم.

چوبینه در مورد غربالگری و تست کرونا در میان کارکنان و کارگران شهرداری بیان داشت:‌ یک دور به صورت کامل همه پرسنل و نیروهای شهرداری در بخش‌ها و سازمان‌های مختلف در ارتباط با ویروس کووید ـ ۱۹ غربالگری شده‌اند.

وی بیان داشت:‌در صورتی که سازمان یا زیرمجموعه‌ای از شهرداری درخواست غربالگری مجدد داشته باشد این مسأله را در دستور کار قرار می‌دهیم.

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش که آمار مبتلایان به کرونا در شهرداری تهران چه تعداد بوده است، گفت: آمار جدیدی در این زمینه ندارم و به طور کلی همه آمارها به اداره کل مدیریت بحران شهرداری تهران اعلام می‌شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ضرغامی: آدم‌های آویزان رجل سیاسی نیستند/ اصلاح‌طلبان مهندسی انتخابات را خوب بلدند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها