پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

وعده مهم معاون وزیربهداشت؛فاز ۲بیمارستان دهدشت احداث می‌شود/بهره‌برداری از کلینیک تخصصی تا پایان خرداد

به گزارش جامعه نیوز:

 وعده مهم معاون وزیربهداشت؛فاز ۲بیمارستان دهدشت احداث می‌شود/بهره‌برداری از کلینیک تخصصی تا پایان خرداد

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، قاسم جان‌بابایی امروز در بازدید از بیمارستان دهدشت اظهار داشت: احداث فاز ۲بیمارستان به عنوان مطالبه مهم مردم را پیگییر خواهم کرد.

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در گذشته نگاه توسعه‌ای به بیمارستان این شهرستان نشده و با وجود جمعیت بالای تحت پوشش تنها یک بیمارستان احداث شده بود.

وی ادامه داد: البته در طرح تحول سلامت اقداماتی از قبیل توسعه تخت‌ها، هتلینگ و تعریف کلینیک تخصصی انجام گرفت با این حال دهدشت نسبت به سایر شهرستان‌های استان در زمینه مراکز درمانی عقب مانده است.

این مقام وزارت بهداشت با بیان اینکه احداث فاز ۲ بیمارستان در گذشته تعریف شده بود، افزود: پیگیری این مورد را به عنوان مهمترین کارها در دستور کار قرار خواهم داد.

جان بابایی با بیان اینکه صحبت‌های اولیه با سازمان تأمین اجتماعی در خصوص احداث این بیمارستان انجام شده است، افزود: پیشنهاد دارم در محوطه همین بیمارستان فاز ۲ احداث شود.

وی همچنین نسبت به تکمیل کلینیک تخصصی دهدشت قول مساعد داد و تصریح کرد: ساختمان این مرکز درماین تکمیل شده است قول می‌دهم مسائل مالی نیز در اسرع وقت تأمین شود و تا پایان خرداد به بهره‌برداری برسد.

معاون درمان وزارت بهداشت توسعه بخش آی‌سی‌یو در بیمارستان امام خمینی را از دیگر دستاوردهای سفر خود برشمرد و گفت: تا دو هفته آینده تعداد تخت‌های این بخش افزایش خواهد یافت.

 

انتهای پیام/۸۲۰۱۶

 


این خبر را هم ببینید:  یک صهیونیست دیگر در حملات راکتی گروه‌های مقاومت فلسطین به هلاکت رسید

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *