رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 126 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  وعده جابجایی پاسگاه انتظامی شهید مدنی مهریز تا یک ماه آینده به گزارش خبرگزاری فارس از مهریز، محمدرضا صباغیان در جریان بازدید از حوزه استحفاظی خود با اشاره به لزوم تسریع در تعیین تکلیف پروژه‌های عمرانی، اظهار کرد: با وجود مشکلات مالی و اقتصادی دولت در شرایط تحریم بسیاری از طرح‌های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 وعده جابجایی پاسگاه انتظامی شهید مدنی مهریز تا یک ماه آینده

به گزارش خبرگزاری فارس از مهریز، محمدرضا صباغیان در جریان بازدید از حوزه استحفاظی خود با اشاره به لزوم تسریع در تعیین تکلیف پروژه‌های عمرانی، اظهار کرد: با وجود مشکلات مالی و اقتصادی دولت در شرایط تحریم بسیاری از طرح‌های عمرانی در این شهرستان و به ویژه در حوزه انتخابیه مهریز از رشد و پیشرفت قابل قبولی برخوردار است.

وی افزود: با پیگیری‌های چندین ساله پیگیری سرانجام با جابجایی پاسگاه شهید مدنی و انتقال آن به ۵۰ کیلومتر قبل از ورود به شهرستان مهریز از سوی دستگاه های مختلف پیگیری و موافقت شده است.

نماینده مردم شهرستان مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: کلنگ‌زنی و ساخت پاسگاه شهید مدنی مهریز آغاز شده و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، طی یک ماه آینده انتقال و جابجایی آن با همکاری سازمان محیط زیست انجام می‌شود.

صباغیان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که مسئولان استان باید بیش از پیش در خصوص ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان مهریز مساعدت کنند، تصریح کرد: علاوه بر آن مساعدت دولت به همراهی مردم و مشارکت بخش‌خصوصی و خیران نیاز است.

وی لزوم استفاده از ظرفیت‌های بنیاد برکت و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان برای توسعه مناطق محروم و روستایی را ضروری دانست و بیان کرد: توسعه همه جانبه استان مستلزم همکاری و همراهی تمام عناصر مدیریتی و اجرایی است.

انتهای پیام/چ


این خبر را هم ببینید:  افزایش بیماران بدحال کرونایی در همدان/ راه‌اندازی بیمارستان صحرایی در همدان

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها