پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
وظیفه همه مسئولان کمک به معلم برای پرورش انسان مومن است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

وظیفه همه مسئولان کمک به معلم برای پرورش انسان مومن است

به گزارش جامعه نیوز:

 وظیفه همه مسئولان کمک به معلم برای پرورش انسان مومن است

هادی بیگی‌نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به فرمایشان روز گذشته مقام معظم رهبری در جمع مدیران آموزش و پرورش اظهار داشت: ایشان روی نتیجه کار تاکید داشتند که ملاک خروجی کار است و برای این کار هم باید شاخص داشته باشیم تا ببینیم که چقدر جلو رفته‌ایم ولی متاسفانه ما مسوولان سعی می‌کنیم حرف‌های رهبر معظم انقلاب را تکرار کنیم در حالی که عمل و نتیجه عمل مهم است.

وی افزود: چندی پیش مقام معظم رهبری فرمودند اینکه بگوییم این کارها باید انجام بشود وظیفه رهبری است ولی مسوولان باید کار را انجام بدهند و گزارش کار بدهند.

نماینده مردم ملایر در مجلس تصریح کرد: تاکید رهبر معظم انقلاب روی نوع خروجی آموزش و پرورش بود که می‌بایستی افراد مومن، اندیشمند و دانشمند داشته باشیم که کار بلد باشند.

بیگی نژاد خاطرنشان کرد: وقتی فضای مجازی را تقویت کرده و برنامه‌های عملیاتی را تضعیف کنیم آن وقت یک افراد بی هنر و ناتوانی به عنوان خروجی خواهیم داشت که شخصیت و رفتار آنها در آینده جای نگرانی دارد.

وی گفت: موثرترین فرد در تولید انسان مومن و توانمند، آن معلمی است که خود به این مسیر ایمان دارد لذا همه ما مسوولان وظیفه داریم برای جذب و کمک به این چنین معلمانی تلاش کنیم.

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  درخواست دانشجویان از نمایندگان مجلس برای ورود به بحث فساد در صندوق‌های بازنشستگی