رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  وضعیت آب ۳ شهر و ۱۴ روستای بستک بهبود یافت به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، امین قصمی با بیان اینکه چاه های دشت لاور میستان تأمین کننده آب شهرها و روستاهای مسیر خط انتقال است، افزود: با بروز خشکسالی و کم بارشی طی یک سال اخیر آب دشت های بستک […]

به گزارش جامعه نیوز:

 وضعیت آب ۳ شهر و ۱۴ روستای بستک بهبود یافت

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، امین قصمی با بیان اینکه چاه های دشت لاور میستان تأمین کننده آب شهرها و روستاهای مسیر خط انتقال است، افزود: با بروز خشکسالی و کم بارشی طی یک سال اخیر آب دشت های بستک افت کرده و شاهد تنش آبی طی یک ماه گذشته در شهرها و روستاهای این شهرستان بودیم.

وی ادامه داد: شرکت آب و فاضلاب هرمزگان برای رفع این مشکل و افزایش ظرفیت تولید آب بستک، اقدام به کف شکنی چاه های شماره سه و پنج دشت لاور میستان کرد که با اتمام این عملیات، ظرفیت تولید آب بستک افزایش و بخشی از کمبودهای آب این شهرستان جبران شد.

به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، با این اقدام، کمبود آب ۲۹ هزار نفر در شهرهای بستک، جناح، کوهیج و روستاهای میستان، لاور میستان، گرن، میان تیر، پادرو، نهند، مغدان، فاریاب، گتاو، کاشونی، خلوص، کهتویه، چاله فرامرزان و داربست جبران شد.

قصمی ادامه داد، شرکت آب و فاضلاب هرمزگان به منظور بهبود وضعیت آب شهرستان بستک، کف شکنی، حفر چاه جدید و همچنین آزمایش پمپاژ چاه آهکی شماره سه را در دست اقدام دارد.

وی ابراز امیدواری کرد، با عملیاتی شدن این طرح ها، نیاز آبی مردم شهرستان بستک مرتفع شود.

انتهای پیام/ ۸۸۰۵۵


این خبر را هم ببینید:  راه‌اندازی مرکز آموزش و کارآفرینی برای زنان سرپرست خانوار

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها