رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 78 خبر


  • چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۹ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 25 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  وزیر کشور درباره عدم نظارت کافی بر عملکرد شهرداری‌ها پاسخگو باشد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علی بابایی کارنامی نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۲۸ آبان) در جلسه علنی و در تذکری شفاهی خطاب به وزیر کشور اظهار داشت: باید این وزارتخانه در خصوص عدم نظارت کافی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 وزیر کشور درباره عدم نظارت کافی بر عملکرد شهرداری‌ها پاسخگو باشد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علی بابایی کارنامی نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۲۸ آبان) در جلسه علنی و در تذکری شفاهی خطاب به وزیر کشور اظهار داشت: باید این وزارتخانه در خصوص عدم نظارت کافی بر عملکرد شهرداری‌های کشور پاسخگو باشد.

وی خطاب به رئیس جمهور و سازمان برنامه و بودجه افزود: لازم است در خصوص عدم تامین منابع مالی و بیمه‌های حمایتی از کارگاه‌های زیر ۵ نفر که مشکلات زیادی را ایجاد کرده پاسخگو باشد.

نماینده مردم ساری در مجلس خطاب به وزرای صمت و اقتصاد تصریح کرد: لازم است در خصوص عدم توجه و عدم حمایت بنگاه‌های اقتصادی کسب و کار کشور پاسخگو باشد.

بابایی کارنامی در پایان خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: باید این وزارتخانه در خصوص عدم اجرای همسان سازی و رتبه بندی معلمان پاسخگو باشد. 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها