رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 4 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  وزیر کشور خبر داد: آغاز غربالگری عمومی و افزایش میزان تست با مبنای محلات به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پایان دومین جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: جلسه قرارگاه عملیاتی دومین جلسه بود. ما از جلسه اول تا این جلسه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 وزیر کشور خبر داد: آغاز غربالگری عمومی و افزایش میزان تست با مبنای محلات

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پایان دومین جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: جلسه قرارگاه عملیاتی دومین جلسه بود. ما از جلسه اول تا این جلسه یک جلسه هم با استانداران و روسای علوم پزشکی داشتیم.

وی ادامه داد: تمام مصوبات ۴۲ جلسه ستاد که بالای ۳۰۰ جلسه بود مجددا بازنگری شد که قرار شد دستگاه‌های اجرایی دلایل عدم انجام مصوبات را باید به ما گزارش کنند.

وزیر کشور گفت: قرار شد همچنین جلساتی را استان ها و شهرستان ها هم داشته باشند و گزارشات خود را روزانه و کمیته های ستاد گزارشات خود را هفتگی ارایه دهند.

رحمانی فضلی گفت: غربالگری عمومی و افزایش میزان تست با مبنای محلات توسط دستگاه های مختلف انجام می شود که فردا اولین استان کرمانشاه خواهد بود. این طرح دو هدف میزان مبتلایان و میزان رجوع به بیمارستان ها کم شود ‌خواهد بود.

رئیس قرارگاه عملیاتی گفت: ساعت کار از بعد از ظهر ساعت ۱۸ غیر از مشاغل سطح یک تعطیل می شود. ما طرح محدودیت رفت و آمد در ساعت آخر. شب را به ستاد داده ایم و هر تصمیمی بگیرد انجام می شود.

ادامه دارد …


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها