پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

وزیر پیشنهادی علوم: فتنه ۸۸ آغاز مشکلات خارجی برای ما شد

به گزارش جامعه نیوز:

 وزیر پیشنهادی علوم: فتنه ۸۸ آغاز مشکلات خارجی برای ما شد

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محمدعلی زلفی‌گل وزیر پیشنهادی علوم،‌ تحقیقات و فناوری ظهر امروز (سه‌شنبه) در جلسه بررسی رای اعتماد در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جمهوری اسلامی هر مدیر و مسئولی در هر رده و سطح چنانچه در راستای اهداف شهدا و امام شهدا حرکت نکند یقینا عاقبت به خیر نخواهد شد.

وی افزود: به عنوان یک سرباز علمی نظام جمهوری اسلامی الگوی خودم را شهید چمران و شهدای هسته ای و سردار سلیمانی را قرار می‌دهم چرا که این عزیزان عاقبت بخیر شدند و مسیرشان در راستای اهداف مقدس نام جمهوری اسلامی بود و مردمی و خادم مردم بودند.

زلفی گل ادامه داد: بخشی از دوران ریاست دانشگاه در دوران فتنه ۸۸ بود و عزیزان می‌دانند دانشگاه بوعلی سینا بین ۱۳ تا ۱۵ هزار نفر جمعیت دانشجویی دارد و یکی از سیاسی ترین دانشگاه‌ها هست و به لطف خداوند فتنه ۸۸ را طوری مدیریت کردیم که هیچ‌کس آسیب ندید.

وی افزود: فتنه ۸۸ آغاز مشکلات خارجی برای ما شد و دشمن ما نسبت به براندازی نظام به خیال خام خودش امیدوار شد. چگونه می توانیم با کسانی که این ضرر را به نظام و کشورمان زدند در یک خط باشیم؟ اگر کسی آبرویش را از طریق نظام کسب می‌کند، مردانگی حکم می کند که‌ آبرویش را برای نظام هزینه کند چه گونه با کسانی که در بزنگاه‌ها از نظام و انقلاب دفاع و آبروی خود را هزینه نمی کند هم خط باشیم؟ سیاستمداران آمریکا بدانند دست سردار ما را قطع کردند و کمترین هزینه اش قطع دست آنان از این منطقه خواهد بود.

این خبر را هم ببینید:  پیش‌بینی برداشت ۱۳ هزار و ۵۰۰ تن گندم و جو از مزارع قرچک

ادامه دارد …


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *