رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

به گزارش جامعه نیوز:  وزیر راه: اختلافی میان وزارت کشور و بهداشت وجود ندارد/ قطع تورهای مسافرتی قاطعانه انجام می‌شود به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت درمورد محدود شدن مرزها جهت جلوگیری از شیوع کرونا گفت: یک مصوبه ستاد ملی برای قطع […]

به گزارش جامعه نیوز:

 وزیر راه: اختلافی میان وزارت کشور و بهداشت وجود ندارد/ قطع تورهای مسافرتی قاطعانه انجام می‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت درمورد محدود شدن مرزها جهت جلوگیری از شیوع کرونا گفت: یک مصوبه ستاد ملی برای قطع تورهای مسافرتی است. 

وی افزود: پروازها با رعایت پرتوکل‌های شدیدتر و داشتن تست Pcr منفی که از قبل هم بوده است و همچنین راستی آزمایی وزارت بهداشت انجام می شود. 

وزیر راه با تاکید بر اینکه مرزهای زمینی برای تبادل تجاری باز است و کنترل‌های بهداشتی انجام می شود، خاطر نشان کرد: موضوع مهم این است که کسب اطمینان کنیم افرادی که از مرزهای هوایی، زمینی و دریایی عبور و مرور می کنند کرونا نداشته باشند و گواهی معتبری داشته باشند. 

وی درباره اختلاف نظر میان وزارت‌خانه‌های کشور و بهداشت برای بسته شدن مرزها یا تردد از آن‌ها گفت: بحث اختلاف نظر وجود ندارد، تصمیمات مطروحه در قرارگاه ستاد مبارزه با کرونا گرفته می شود. قطع تورهای مسافرتی به صورت قاطع انجام می شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  اعلام نتایج انتخابات شوراها چند ساعت پس از رای‌گیری/ نامه به دولت درباره واکسن کرونای ناظرین و مجریان انتخابات/ باید کیفیت اعضای شورای شهر را بالا ببریم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها