رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  وزرشکاران یزدی برای کسب سهمیه المپیک حمایت ویژه می‌شوند مسعود شریعتی در گفت و گو با خبرنگار فارس از یزد، با بیان این‌که بانوان نیمی از جمعیت استان را تشکیل می‌دهند، اظهار کرد: در حال حاضر ۴۹ هیئت ورزشی فعال ویژه بانوان در استان یزد ساماندهی شدند. وی افزود: در سال ۱۴۰۰ […]

به گزارش جامعه نیوز:

 وزرشکاران یزدی برای کسب سهمیه المپیک حمایت ویژه می‌شوند

مسعود شریعتی در گفت و گو با خبرنگار فارس از یزد، با بیان این‌که بانوان نیمی از جمعیت استان را تشکیل می‌دهند، اظهار کرد: در حال حاضر ۴۹ هیئت ورزشی فعال ویژه بانوان در استان یزد ساماندهی شدند.

وی افزود: در سال ۱۴۰۰ برنامه ریزی های متعددی به منظور توسعه ورزش بانوان در دستورکار ادراه کل ورزش و جوانان استان یزد قرار گرفته است.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان یزد در رابطه با برنامه‌های سال جاری در این استان، گفت: در بخش قهرمانی و حرفه‌ای کارگروهای جذب اسپانسر تشکیل شده که قرار است از این طریق توجه حامیان مالی  به پتانسیل‌های ورزش بانوان در استان جلب شود.

شریعتی استعدادیابی، پرورش ورزشکاران مستعد، برگزاری اردوهای منظم و سالانه و همچنین حمایت ویژه از دعوت شدگان به اردوهای تیم ملی و قهرمانانی که در آستانه کسب سهمیه المپیک و پارالمپیک هستند را از جمله شاخص‌ترین برنامه‌ها و مصوبات تعیین شده در جلسه با هیأت‌های ورزشی استان دانست و تصریح کرد: در راستای توسعه ورزش همگانی برنامه‌ها بر مبنای فعال کردن ورزش در محلات و با محوریت خانواده در کلیه شهرستانها انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در بخش روستایی با اجرای طرح های المپیاد زنان و دختران روستایی و همچنین ساختار قامت در جهت افزایش فعالیت بدنی و سواد حرکتی زنان و دخترانرا نیز در دستور کار داریم.

انتهای پیام/ز

 


این خبر را هم ببینید:  حمله گرگ به گله گوسفند در کوه‌های زاوین/ ۱۶۰ گوسفند از کوه پرت و تلف شدند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها